ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

В Шацьку урочисто привітали педагогів з Днем вчителя, який традиційно відзначають першої неділі жовтня

      Напередодні, працівники освіти Шацького району зібралися в актовому залі коледжу. Привітав педагогів шкіл, Шацького лісового коледжу та дошкільних закладів району Сергій Карпук, голова Шацької районної ради.
      «Дякую всім, хто робить навчальний процес комфортним та чистим, ситним та смачним! Дякую тим, хто поза шкільною освітою відкриває таланти наших дітей! Вдячність тим, хто перебуває на заслуженому відпочинку! Щира подяка вчителям! В світі є багато професій, але здобуття будь-якої освіти починається з вихователя та вчителя! Низький Вам уклін!», - сказав у своїй промові голова районної ради.
      Сергій Карпук також вручив відзнаки Шацької районної ради педагогам району. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління грамоти Шацької районної ради з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля та з Дня працівників освіти отримали:
      Катерина Денисовець, вихователь закладу дошкільної освіти села Світязь;
      Лариса Сиротюк, вихователь закладу дошкільної освіти №1 смт Шацьк;
      Микола Маригода, директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Мельники;
      Лариса Лончук, заступник директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Ростань;
      Майя Голядинець, вчитель початкових класів філії І ступеня села Голядин опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей»;
      Олена Корусь, вчитель зарубіжної літератури опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей»;
      Ірина Мельничук, вчитель трудового навчання філії І-ІІ ступенів села Підманове опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей».
      Також Сергій Карпук, голова районної ради вручив грамоти районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм,вагомий внесок у справу підготовки кваліфікованих спеціалістів, впровадження в практику досягнень науки і передового педагогічного досвіду та з нагоди Дня працівників освіти Тетяні Корнелюк, викладачу загальноосвітніх та суспільно-гуманітарних дисциплін Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька та Василю Маротчаку, заступнику директора з навчальної роботи Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька.

 

09.10.2019 року
 
Фотогалерея