ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

14 жовтня в нашій державі відзначають День захисника України

      Напередодні свята, в Шацькому лісовому коледжі ім. В.В.Сулька відбулися урочистості з нагоди вшанування захисників України.
      У заході взяли участь представники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, ветерани, учасники бойових дій, учасники АТО, військовослужбовці, представники громадських організацій та громадськість районного центру.
      Привітати захисників України прибула керуюча справами Шацької районної ради Ольга Сахарук.
      - Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині, – сказала Ольга Сахарук в своїй промові. – Відзначаючи це свято ми з вдячністю схиляємо голови перед тими, хто боровся за нашу незалежність і перед тими, хто віддав своє життя за можливість бути вільними. Але 14 жовтня – це не тільки свято людей в погонах, а й наших захисників у реальному житті, тих, на кого ми спираємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує нас!
      З нагоди свята Ольга Сахарук вручила грамоти Шацької районної ради.
      За сумлінне виконання службових обов’язків, виконання завдань державної політики в галузі оборони України, професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди свята Дня захисника України відзнаки та подарунки отримали Володимир Голядинець, старший прапорщик відділу прикордонної служби «Світязь»; Віталій Чоботан, старший прапорщик відділу прикордонної служби «Світязь»; Анатолій Пінкевич, начальник Шацького районного сектору УДСНС України у Волинській області; Олександр Кицун, начальник водолазно-рятувального відділення смт Шацьк водолазно-рятувальних робіт РЗ СП УДНС у Волинській області; Володимир Мельнічук, старший солдат, начальник служби захисту інформації Шацького районного військового комісаріату; Вадим Семерей, демобілізований військовослужбовець; Ярослав Люшук, викладач Захисту Вітчизни Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька; Іван Цюп’яшук, демобілізований військовослужбовець.
      Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв і всіх, хто загинув, захищаючи нашу державу. Учням опорного закладу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Шацьк доручили здійснити покладання квітів на могилу Сергію Мокренку в селищі Шацьк.
      Працівники Шацького районного будинку культури та дитячої музичної школи з нагоди Дня захисника України підготували зворушливий концерт.

 

16.10.2019 року
 
Фотогалерея