ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

15 жовтня Сергій Карпук, голова районної ради провів виїзний прийом громадян на території Пульмівської сільської ради

      Під час прийому керівник відвідав установи комунальної власності районної ради та зустрівся з мешканцями сіл сільської ради.
      В селі Вільшанка жителі просили зробити вуличне освітлення. Голова районної ради розповів, що це питання було розглянуто ще в минулому році. Тоді з районного бюджету було виділено 5 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації, яку замовити мала Пульмівська сільська рада. Проте, сільською радою гроші було повернуто – з невідомих причин документацію не зробили.
      Ремонту потребує сільський клуб, в якому знаходиться ФАП. І, якщо в орендованиз кімнатах ФАПу ремонт проведено за кошти районного бюджету, то інше приміщення руйнується, адже вже декілька років там ніхто не проводив бодай косметичного ремонту. До слова, приміщення знаходиться на балансі Пульмівської сільської ради, яка й приймає рішення щодо проведення будь-яких робіт.
      В селі Залісся люди скаржаться на запізніле отримання пошти та преси. У зв’язку зі скороченням поштових працівників поштарка приходить лише раз в тиждень. Також жителі села Залісся просять замінити лампочки на ліхтарях вуличного освітлення.
      В селі Пульмо до голови районної ради звернулася дружина учасника АТО. За її словами, близько року тому чоловік написав заяву до Держгеокадастру на отримання земельної ділянки, але досі ніякої відповіді не отримав. Ні ділянки, ні відмови у наданні землі. Інша жителька села Пульмо просила голови районної ради допомоги в оформленні земельного паю. Близько восьми років триває оформлення ділянки, проте досі неможливо її приватизувати.
      В амбулаторії с.Пульмо розповіли, що зараз шукають стоматолога. Робоче місце обладнане потрібною технікою.
      В межах виїзного прийому голова районної ради прибув і до школи с.Пульмо. Саме тут відбувалися урочисті заходи до Дня Захисника України. У школі організовували козацькі сходини. Під час свята вихованці гуртка «Сокіл-джура» розповіли, як влітку брали участь в змаганнях та у вишколі «Джура-прикордонник». Команду учасників, які утворили рій «Козацька слава» та захищали честь району було урочисто прийнято в джури.
      За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені. Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

 

18.10.2019 року
 
Фотогалерея