ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

18 жовтня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Пулемецької та Ростанської сільських рад

      Спочатку очільник районної ради відвідав об’єкти комунальної власності Пулемецької сільської ради. Директор школи с. Пулемець розповів, що школа готова до нового опалювального сезону. Нещодавно для навчального закладу придбано новий котел, який профінансовано в межах реалізації проектів конкурсу місцевих ініціатив. Опалювальну систему уже запускали в тестовому режимі, керівник школи розповів, що придбаний котел потужний та економний.
      Біла села Хрипськ потрібно зробити ремонт перил на мості над річкою Копаївка. Місце за селом популярне серед місцевих, адже тут найкраще працює мобільна мережа.
      В селі Ростань розповіли про ситуацію, яка склалася з одним із жителів. Чоловік, який є громадянином України, хворіє, останнім часом не встає, тож за ним по черзі доглядають брати та сестри. Однак, усі рідні живуть в Білорусі та, відповідно до законодавства, не можуть перебувати в Україні більше 3-х місяців без реєстрації. Забрати хворого чоловіка теж не можуть, адже в 45 років він не поміняв вчасно фото в паспорті, тож тепер потрібно робити ID-карту, з якою неможливо виїхати в Білорусь. Закордонний паспорт зробити теж неможливо, адже хворий фізично не може прибути до міграційної служби,а виїзні центри не надають послуг з виготовлення закордонного паспорта.
      Громадянка Білорусі звернулася до голови районної ради з проханням роз’яснити процедуру отримання посвідки на проживання в Україні. Два роки тому жінка вийшла заміж в с. Хрипськ, народила дітей, тож є необхідність отримати певний статус в Україні.
      Відвідав Сергій Карпук школу с. Ростань. Тут переймаються долею школи, а саме процесом оптимізації навчального закладу. Голова районної ради розповів, що через маленьку кількість учнів можливе пониження ступеню школи. Проте, зараз зміни лише на стадії обговорення.
      За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені. Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

 

23.10.2019 року
 
Фотогалерея