ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

25 жовтня депутати Шацької районної вчасно розпочали свою роботу

      На чергове пленарне засідання сорокової сесії Шацької районної ради сьомого скликання прибув 21 депутат, 5 відсутні з поважних причин. Сесія проходить під головуванням Сергія Карпука. До порядку денного винесено 26 питань.
      На початку сесії Надія Процик, заступник голови Шацької районної виборчої комісії представила Руслану Дибель, яка відповідно до рішення виборчої комісії отримала повноваження депутата. Вона зайняла місце депутата Володимира Голядинця, який, на жаль, передчасно відійшов у вічність.
      За регламентом, депутатами було озвучено 2 депутатські запити. Лідія Забродоцька звертається до Любомльської філії ПрАТ «Волиньобленерго» щодо заміни аварійної електроопори у с. Затишшя. Олександр Наумич звернувся до Шацької селищної ради з питанням можливості облаштування вуличного освітлення в с.Кропивники. Запити буде направлено за належністю в установленому законом порядку
      Під час сесії депутати підтримали три звернення: щодо продажу земель сільськогосподарського призначення, щодо законності виділення земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів та щодо недопущення капітуляції України за так званою «формулою Штайнмаєра».
      Більше про чергову сорокову сесію Шацької районної ради читайте згодом.

 

25.10.2019 року
 
Фотогалерея