ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

6 листопада Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Грабівської сільської ради, де відвідав об’єкти комунальної власності

      Жителі села Голядин скаржилися на відсутність вуличного освітлення. Ще рік тому ліхтарі світили, а тепер – ні. Особливо це відчутно взимку, коли рано темніє, тож часто ввечері додому доводиться повертатися в темноті. Голядинці згодні, щоб, заради економії, світло вмикали лише на 3-4 години ввечері.
      Також у голови районної ради просили, спільно з відповідними службами, розглянути можливість встановити зупинку «Голядин» перед селом Положево. За словами людей, перевізники не зупиняються, адже не облаштоване місце для зупинки, а від найближчої йти чималу відстань.
      Непокоїть жителів Голядина хід медичної реформи. За їх словами, в селі сімейні лікарі всі з Шацька. І приналежність села до Пульмівської амбулаторії створює незручності для місцевих.
      Зі спільним проханням до обласного керівництва звернулися жителі Голядина та Світязьких Смолярів, які просили відремонтувати дорогу, яка з’єднує ці два села.
      Піднімали питання роботи сільського клубу в Світязьких Смолярах. Місцеві кажуть, що було б добре, якби на вихідних відкривали клуб, адже молоді немає де проводити вільний час, якого взимку вдосталь.
      Жителька с.Грабове просила звернути увагу правоохоронних органів на продавців самогону. Дане питання буде скеровано Шацькому відділенню поліції для вжиття заходів.
      Також жителі Грабівської сільської ради просять вирішити питання додаткового маршрутного рейсу, щоб зранку можна було доїхати до Шацька і повернутися назад.
      Під час прийомів, консультації надавала начальниця Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.
      За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені. Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

 

12.11.2019 року
 
Фотогалерея