ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

У Шацькому національномупарку відбулося виїзне засідання обласної робочої групи щодо вивчення проблеми обміління Світязя

       У Шацькому національномупарку відбулося виїзне засідання обласної робочої групи щодо вивчення проблеми обміління Світязя. Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в робочій зустрічі.
       На виїзному засіданні робоча група оглянула гідроспоруду, яку відремонтували декілька тижнів тому, та яка має регулювати рівень води у Світязі.
       Також члени робочої групи прийняли рішення до 26 листопада сформувати концепцію програми сталого водозабезпечення та збереження Шацького поозер'я (наукове обгрунтування).
       Відповідні протокольні доручення надати дані та інформацію для оцінки сучасного стану водних ресурсів, умов формування водозабезпеченності Шацького поозер'я отримали :
       - інститут водних проблем і меліорації НАН України;
       - фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України;
       - управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА;
       - регіональний офіс водних ресурсів Волині;
       - обласний центр з гідрометеорології;
       - держгеокадастр Волині;
       - департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА;
       - Шацька РДА;
       - Шацький національний природний парк.
       Із Світязя витікає три рукотворних канали. Очевидно, що їх стан та зарегульованість впливають на водність Світязя. Тож робоча група з'ясувала вплив витоків на обміління озера.
       Нагадаємо, що робочу групу створено розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації №661 від 7 листопада 2019 року. Від Шацького району до складу робочої групи увійшли Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької райдержадміністрації, Марія Христецька, директор Шацького національного природного парку, Людмила Цевух, в.о. голови Шацької селищної ради, Микола Цвид, голова Світязької сільської ради.

 

28.11.2019 року
Фотогалерея