ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

13 грудня відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Пульмо

       Було розглянуто документи, що подані особами, які претендують на посаду директора. На кінцеву дату подання документів взяти участь у конкурсі зголосилося 4 особи. Документи оформлені належним чином відповідно до оприлюдненого комісією оголошення, прийняті в установленому порядку та готові для представлення комісії. Тому,всіх претендентів допущено до участі в конкурсі.
       Члени комісії визначили також дату проведення самого конкурсу для обрання претендента на посаду директора Пульмівської школи. Конкурс відбудеться 17 грудня. Під час конкурсного відбору, згідно Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Шацького району(затвердженого рішенням Шацької районної ради №22/28 від 21.02.2018), конкурсанти мають пройти ряд етапів. Зокрема, перевірку на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та професійних компетентностей, шляхом вирішення ситуаційного завдання. Ці завдання є письмовими. Під час співбесіди претенденти мають продемонструвати презентацію перспективного плану розвитку школи та відповісти на запитання членів конкурсної ради.
       Кращого із претендентів буде визначено таємним голосуванням усіх членів комісії. Нагадаємо, до конкурсної ради, окрім представників депутатського корпусу, входять представники вчительського колективу та батьківської ради.
       Після конкурсного відбору з претендентом на посаду директора загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Пульмо буде укладено контракт.

 

16.12.2019 року
 
Фотогалерея