ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

24 грудня депутати Шацької районної ради зібралися на позачергове пленарне засідання, під головуванням Сергія Карпука

       На сесію Шацької районної ради прибули 24 депутати, 2 відсутні з поважних причин.
       Підставою для скликання сесії стало звернення депутатів Шацької районної ради, які вважають, що рішення щодо призначення директора Пульмівської школи, що не набрало необхідної кількості голосів, потребує додаткового обговорення та повторного голосування.
       Сергій Карпук повідомив, що до районної ради надійшло звернення від депутатів Пульмівської сільської ради. Сільські обранці висловили занепокоєння щодо ситуації, що склалася навколо посади керівника школи с.Пульмо. За словами пульмівських сільських депутатів, депутати районної ради не призначили переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Пульмо не маючи вагомих причин та аргументів. Вони просили провести позачергову сесію та призначити директора, згідно чинного законодавства України.
       Також голова районної ради довів до відома присутніх, що отримав звернення від педагогічного колективу школи І-ІІІ ступеня с.Пульмо, в якому вчителі також просять підтримати рішення конкурсної ради та призначити директора школи. До слова, під зверненням підписалося більшість з педколективу.
       Найпершим під час обговорення слово взяв Володимир Найда. Він оголосив про відмову брати участь в голосуванні, адже вважає, що конкурс було проведено не достатньо прозоро.
       Ольга Сахарук, депутат та голова конкурсної комісії пояснила, що всі рішення районної ради є чинними та обов’язкові до виконання не тільки районною радою, а й усіма жителями району до того часу, поки вони не відмінені районною радою чи в судовому порядку або не оскаржені. Як повідомила Ольга Сахарук, рішенням районної ради №22/28 від 21.02.2018 року затверджено Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти. За це Положення проголосували всі депутати. Шацька районна рада виключно користується Положенням, розробленим відділом освіти, який є локальним актом, обов’язковим для виконання і для організації роботи. Відповідно до даного Положення, 25 жовтня 2019 року Шацькою районною радою було прийнято рішення №40/18 про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗОШ с.Пульмо. Цим рішенням було прописано проведення конкурсу та склад конкурсної комісії, яка мусить забезпечити проведення конкурсу, відповідно до норм Положення, затвердженого районною радою. Також голова комісії розповіла про хід проведення самого конкурсу, який відбувся 16 грудня.
       Виступив також Олександр Наумич, голова постійної комісії районної ради, до відомства якої належати питання й депутатської діяльності та етики. Депутат заявив, що не має сумнівів щодо неупередженості та компетентності конкурсної комісії. Він впевнений, що все відбулося справедливо і чесно. «Конкурс відбувся, це треба визнати. Якщо хтось вважає, що конкурс був не чесним, ви можете відмовитися голосувати, як зробив це Володимир Степанович. Прошу депутатів проголосувати так, як велить совість».
       Руслана Дибель висловила також свою позицію і пояснила, що вона не знайома з жодним із кандидатів на посаду директора, а коли побачила підтримку діючої директорки школи, вирішила утриматися від голосування.
       Микола Німець, один з кандидатів на посаду директора Пульмівської школи, висловив здивування рішенням районної ради про призначення директора школи, яке не набрало потрібної кількості голосів на попередній сесії. Вчитель вважає, що це лише процедурне питання, адже раніше прийняте положення та визначено конкурсну комісію, за що було проголосовано одноголосно. Кандидат вважає, що конкурс було проведено прозоро, в чому його підтримав й інший учасник конкурсу Сергій Дрозд.
       Після бурхливого обговорення, питання про призначення директора ЗОШ І-ІІІ ст. с.Пульмо було винесено на голосування. В результаті, рішення було підтримано 23 депутатами з 24 присутніх. Рішенням від 24 грудня 2019 року № 42/2 призначено Людмилу Положевець директором ЗОШ І-ІІІ ст. с.Пульмо на контрактній основі терміном на два роки.
       Після голосування Руслан Кушнір, голова Пульмівської сільської ради, подякував депутатам, адже, за його словами, це рішення зніме соціальну напругу в селі.
       Людмила Положевець, приймаючи привітання з призначенням на посаду, сказала, що зробить усе можливе, щоб депутати змогли побачити реальну роботу та високий рейтинг школи.

 

27.12.2019 року
 
Фотогалерея