ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

23 січня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, здійснив робочий візит до м. Луцька

       В обласному центрі голова райради взяв участь в засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізуватися коштами Державного фонду регіонального розвитку. Нарада відбулася за участю Ірини Вахович,голови облради та Юрія Погуляйка, голови облдержадміністрації.
       За результатами наради, з Шацького району до узагальненого попереднього переліку інвестиційних проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться у 2020 році за кошти ДФРР, включено перехідний інвестпроєкт «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Піща, Шацького району». Доведено також суми, які необхідні для виконання робіт. Приблизно фінансування проєкту на цей рік становить 29 млн. 951 тис.79 грн. Співфінансування з місцевих бюджету – 2 млн.713 тис. грн.
       До попереднього переліку об’єктів, які фінансуватимуться 2020 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку планується включити 14 проєктів із залишковою кошторисною вартістю – 525 млн 700 тис грн. Для Волинської області на 2020 рік передбачено ДФРР – 235 млн 669 тис. грн., з них загальний фонд – 147 млн 662 тис. грн, спеціальний фонд – 88 млн грн.
       24 січня попередній перелік об’єктів, які фінансуватимуться 2020 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку, розглядатимуть у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Цьогоріч, так само як 2019 року, Мінрегіон надає перевагу перехідним проєктам і тим, що вдасться завершити у 2020 році.
       Також Сергій Карпук, голова районної ради, під час візиту провів робочі зустрічі щодо завершення будівництва амбулаторії сімейної медицини в с.Піща. Розпочато будівництво весною 2019 року і на сьогодні готовність будівництва складає не менше 95 %. Завершити роботи не можуть через затримку фінансування. В 2020 році необхідна сума становить 700 тис.грн. На сьогодні, виділення грошей можливе після розподілу вільних залишків обласного бюджету. З місцевого бюджету співфінансування становить 70 тисяч гривень. Районна рада готова забезпечити свою частку фінансування відразу, як буде закладено всі кошти. Замовником робіт є Управління капітального будівництва ВОДА. До слова, вже придбано меблі для амбулаторії та необхідне медичне обладнання.

 

24.01.2020 року
 
Фотогалерея