ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

05.02.2016 року голова Шацької районної ради Сергій Карпук зустрівся із заступником голови правління Пенсійного фонду України Машкіним В.Г., начальником головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Філіпчуком П.В. та начальником управління Пенсійного фонду України у Шацькому районі Гіричем В.Я. по питанню реорганізації органів Пенсійного фонду України.
Під час зустрічі було обговорено ситуацію, що склалася при реорганізації шляхом  злиття  управління Пенсійного фонду України в Любомльському районі і управління Пенсійного фонду України в Шацькому районі на виконання постанови Кабінету міністрів України від 16 грудня 2015 року №1055.
Владислав Геннадійович Машкін наголосив, що оптимізація територіальних органів Пенсійного фонду - це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення. Процеси реорганізації у жодному разі не створять труднощів для відвідувачів та не вплинуть на якість обслуговування громадян. Головною одиницею обслуговування громадянина стає точка надання послуг (фронт-офіс).
Петро Васильович Філіпчук звернув увагу на те, що в районі, де орган Фонду, як юридична особа публічного права, припиняється, залишаються функціонувати підрозділи  з обслуговування громадян, з питань призначення та перерахунку пенсій, які виконуватимуть функції з прийому громадян, приймання заяв про призначення та перерахунку пенсій, видачі відповідних довідок, пенсійних посвідчень, надання консультацій з пенсійних питань.
Сергій Вікторович Карпук  наголосив, що районна рада підтримує всі заходи, що запроваджуються по покращенню  якості  надання послуг, збільшенню доступності пенсійних послуг і вважає  утворення Шацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 16 грудня 2015 року №1055 доцільним.

 
 
Фотогалерея