ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Дотримання законності на території  області у 2016 році

       Голова Шацької районної ради Сергій Карпук та перший заступник голови Шацької РДА Сергій Сидорук взяли участь в нараді з питань профілактики правопорушень та дотримання законності на території  області у 2016 році, яка відбулася 21 жовтня в обласному центрі. На нараді інформацію про основні аспекти роботи щодо зменшення рівня правопорушень та кримінальних дій в межах області озвучили керівники правоохо ронних структур. Особлива увага зосереджувалася на координації спільних дій органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами краю, а саме на вчасному інформуванні останніх про вчиненні чи можливі правопорушення на відповідних територіях.
       Загалом зауважень щодо роботи правоохоронних структур в Шацькому районі не звучало. Однак за інформацією керівника Ковельської місцевої прокуратури О. Бабенкова, яка була отримана раніше, упродовж І півріччя 2016 року на території району вчинено 77 кримінальних правопорушень, з них 21 тяжке та особливо тяжке. Зокрема, вчинено одне умисне тяжке тілесне ушкодження, 37 крадіжок, один розбій, 4 шахрайства та інші злочини.
       Криміногенна ситуація на території району залишається напруженою. Тому, крім посилення роботи правоохоронними органами, разом з цим посадовим особам селищної та сільських рад, Шацької районної державної адміністрації слід вживати заходів згідно наданих законом повноважень, для забезпечення законності на території району, перш за все, щодо правового виховання населення, попередження правопорушень, їх профілактики, виявленні злочинів та осіб, винних у їх вчиненні.
       Для поліпшення стану роботи правоохоронних структур в Шацькому районі, усунення передумов для вчинення правопорушень та удосконалення методів організації роботи, рішенням Шацької районної ради від 22.04.2016 № 6/14 була затверджена комплексна програма профілактики правопорушень в Шацькому районі на 2016-2020 роки. Лише консолідація зусиль правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та державної влади забезпечить реалізацію даної програми.

27.10.2016 рік
 
Фотогалерея