ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

       Уже стало доброю традицією збиратися воїнам-інтернаціоналістам Шацького району разом з дружинами на зустріч «Від усієї душі» в с. Світязь. Цьогорічна тема - «Де є життя, там є надія». Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистостях, присвячених 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану.
       Вшанувати воїнів-інтернаціоналістів прийшли Микола Цвид, Світязький сільський голова, Анатолій Павлей, начальник гуманітарного відділу Шацької селищної ради, Адам Дударчук, голова організації ветеранів війни Шацького району, Олена Гуж, представник Шацької РДА, Ярослав Сацюк, голова громадської організації " Ветерани АТО Шацького району".
       Ініціатором, натхненником і багаторічним організатором зустрічей «Від усієї душі» вже 22 роки є Галина Цвид, ветеран педагогічної праці, громадський діяч.
       День розпочався з богослужіння в Петро-Павлівському монастирі, яке очолив архімандрит Арсеній, зокрема, було відслужено подячний молебень за воїнів-інтернаціоналістів і захисників України і всіх присутніх. На літії молилися за загиблих в Афганістані, в зоні АТО. Відвідали кладовище с. Світязь, де побратими поклали квіти та вінки до могил. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Володимира Хомича і Василя Сагана, які не повернулися додому після воєнної служби, а також Степана Озимка, побратима, який вже відійшов у вічність, віддали належну шану пам’яті воїнам АТО Сергію Грибуку та Сергію Мокренку.
       Продовжили урочистості в залі готельно-відпочинкового комплексу «Ле-Марк». Зустріч «Від усієї душі» проходила в особливо теплій атмосфері, створеній Галиною Цвид. Більше трьох десятків молодих хлопців, а нині дорослих чоловіків з Шацького району, воювали в Афганістані. Присутні ветерани, згадуючи минуле лихоліття війни, ділилися спогадами.
       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, висловив глибоку вдячність воїнам-інтернаціоналістам, захисникам України в зоні АТО за почесне виконання військового обов'язку, їх вірне служіння Батьківщині та готовність до її захисту. Голова районної ради вручив грамоти та подарунки учасникам бойових дій на території інших держав: Олександру Суліму, жителю селища Шацьк; Василю Денисовцю, жителю с.Світязь та Володимиру Мазурку, жителю с.Омеляне.
       Голова районної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Носуліч від Української Спілки Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вручив медалі «Ветеранська доблесть. Афганістан» воїнам-афганцям – Віктору Жучику, жителю с.Мельники, Петру Прокопчуку, жителю с. Підманево, Володимиру Мазурку, жителю с.Омеляне та Подяку Галині Цвид за багаторічну співпрацю із Українською Спілкою ветеранів Афганістану та активну громадську і волонтерську діяльність, з нагоди 31-річниці з дня виведення радянських військ з Афганістану.
        Для афганців та їхніх дружин співали Світлана Чернякова, учениця Світязького ліцею, незмінні виконавиці пісень Світлана Прокопчук, Ліна Панасюк, Світлана Приступа.
       Незабутні хвилини вечора-зустрічі залишили приємні враження, спогади для присутніх надовго.

 

17.02.2020 року
 
Фотогалерея