ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

14 лютого Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Грабівської сільської ради

       Жителі села Голядин занепокоєні питанням приватизації пайових земельних наділів. Це стосується процедури, ціни та законності. Також, за словами голядинців, скорочуються площі, де можна випасати худобу. Близько сотні голів корів тримають господарі в Голядині, а от пасовиська є мало.
       Досі актуальним для громадян є питання про хід медичної реформи. Стикаючись з повідомленнями у пресі про закриття медичних установ, люди хвилюються чи залишаться ФАПи у з селі. Голова районної ради розповів, що з 1 квітня змінюється фінансування медичних установ. Але, на сьогодні, закриття медпунктів не планується. Це рішення залежить від районної ради як власника комунального майна. Хоча є ризик, що не буде виділено фінансування на утримання ФАПів, а районний бюджет не спроможний утримувати їх.
       Ще минулого виїзного прийому жителі с. Голядин звернулися з питанням встановлення автобусної зупинки поблизу з’їзду до села Голядин на автомобільний дорозі поблизу села Положево. За словами людей, перевізники не зупиняються, адже не облаштоване місце для зупинки, а від найближчої йти чималу відстань. Голова районної ради повідомив, що за результатом звернення було направлено лист до Служби автомобільних доріг у Волинській області щодо цього питання та отримано відповідь. Розміщення автобусної зупинки в районі з’їзду до села Голядин не передбачено Проектом організації дорожнього руху. Згідно вимог Державних будівельних норм, місця зупинок маршрутних транспортних засобів поза межами населених пунктів необхідно розташовувати не частіше, ніж 3 км одна від одної, а в густонаселених чи курортних – 1,5 км. Відстань між примикання від з’їзду до села Голядин до зупинки у селі Положево становить 800 м. На сьогодні, аби облаштувати автобусну зупинку поза межами несених пунктів, крім обов’язкових складових елементів – посадових майданчиків та заїзних «кишень», необхідно передбачати перехідно-швидкісні смуги розгону та гальмування, довжиною понад 170 м з кожного боку та шириною рівній ширині основних смуг руху, а виконання таких заходів, згідно галузевого класифікатора робіт, передбачено під час проведення середнього чи капітального ремонту. У Службі автомобільних доріг обіцяють врахувати потребу у влаштуванні автобусних зупинок в районі примикання з’їзду до села Голядин при розроблені проектно-кошторисної документації з поточного ремонту автодороги Т-03-02 Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин-/М-06/.
       Запитували у голови районної ради й про можливість відкриття переходу Адамчуки-Збережже на 2 місяці, про що останнім часом активно обговорюють в ЗМІ. Сергій Карпук відповів, що це гарна ініціатива, яку відстоює обласне керівництво. На сьогодні, районний чи сільський бюджет не має фінансових можливостей, щоб організувати довгострокові Дні добросусідства.
       Під час прийомів, консультації надавала начальниця Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені. Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

 

18.02.2020 року
 
Фотогалерея