ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

18 лютого відбулося двадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних ресурсів під головуванням Ніни Хомич

       Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2020 рік інформувала Ольга Романська, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Шацької районної державної адміністрації.
       Також начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Шацької районної державної адміністрації Ольга Романська доповідала про хід виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Шацького району на 2016 – 2020 роки.
       Про хід виконання програми розвитку земельних відносин у Шацькому районі на 2017-2020 роки проінформував депутатів Віталій Юрчук, начальник відділу у Шацькому районі міжрайонного управління у Любомльському та Шацькому районах головного управління Держгеокадастру у Волинській області.
       Заслухавши інформацію по всіх питаннях, постійна комісія вирішила рекомендувати голові районної ради проект рішення розглянути на черговій сесії районної ради і прийняти. З усіма проектам рішень можна ознайомитися на сайті районної ради в розділі «Сесії».

 

19.02.2020 року
 
Фотогалерея