ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради провів голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Пулемецької та Ростанської сільських рад, де відвідав об’єкти комунальної власності

       До голови районної ради звернувся житель с.Хрипськ, який утримує в господарстві близько трьох десятків корів. На сьогодні є потреба в холодильній установці. Фермер просить підтримки районної ради в купівлі обладнання, оскільки господарство потребує додаткової фінансової підтримки бюджету. Заявник говорить, що старі установки потребують збільшення потужності електромережі. Вартість такої послуги 18 тисяч гривень. Сучасні засоби охолоджування молока працюють набагато економніше та не потребують особливих умов електропостачання.
       Минулого виїзного прийому було піднято питання ремонту перил на мості над річкою Копаївка, біля Хрипська. Голова районної ради проінформував, що це питання на контролі в керівництва Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, тож після затвердження планів фінансування на 2020 рік роботи будуть виконанні.
       В Хрипську просять почистити пожежну водойму. За словами людей, на сьогодні вона повністю замулена, хоча раніше там був передбачені доїзди. Сергій Карпук пообіцяв знайти шляхи вирішення цього питання спільно із сільською радою.
       В школі с.Ростань нарешті провели Інтернет. Сьогодні навчальний заклад забезпечений якісним доступом до всесвітньої павутини. Директор школи повідомила, що планують також провести телебачення, адже є певні навчальні плани для учнів молодших класів, які передбачають використання телебачення.
       А от жителі села Хрипськ стурбовані питанням платного підключення до українських каналів. Люди змушені дивитися російські та білоруські канали. Селяни обурюються, що коли вмикаєш телевізор, то навіть написано інструкцію, що треба зробити, щоб було більше каналів сусідньої країни. Вони просять, звернутися до вищестоящих органів влади для вирішення ситуації.
       Також присутні на виїзному прийомі запитували про терміни закінчення процесу децентралізації та час приєднання сільської ради до Шацької ОТГ. Стурбовані жителі сільських рад ходом медичної реформи та зміною фінансування медичних установ з 1 квітня.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені. Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.

 

05.03.2020 року
 
Фотогалерея