ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

5 березня в залі засідань районної ради відбулася робоча нарада директорів навчальних закладів Шацького району

       Участь у нараді взяли Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА та Марія Христецька, виконуюча обов’язки директора Шацького національного природного парку.
       Одним із питань, що обговорювалися стало проведення конкурсу ідей на реалізацію пілотних міні-проєктів в межах проєкту «Екосистемна адаптація до змін клімату та стійкий регіональний розвиток шляхом розширення можливостей українських біосферних резерватів». Презентовано конкурс ідей Шацьким національним природним парком.
       Богдан Гарбар, координатор конкурсу ідей у Шацькому районі, повідомив, що на Шацький район буде виділено 30 тисяч євро. Участь у конкурсі можуть взяти юридичні та/або фізичні особи (від 18 років), що мають місце реєстрації юридичної особи або постійного проживання на території Шацького біосферного резервату (тобто Шацького району).
       Партнерами можуть стати фізичні особи з Шацького району чи юридичні особи (наукові та освітні установи, НГО) з Волинської області. Партнерська участь не є обов’язковою, проте буде суттєвою перевагою для журі під час оцінювання проекту.
       Отримати кошти на реалізацію своєї ідеї з екосистемної адаптації можна від 4 до 10 тисяч євро. Марія Христецька, виконуюча обов’язки директора Шацького НПП, зауважила, що це цілком реальна можливість фінансування для навчальнихзакладів озеленення територіх чи, навіть, проведення уроків з екологічної освіти для учнів. Головне, щоб проект мав на меті максимально наблизити до природи існуючі території. Але не отримають фінансування ідеї, які мають на меті впровадження якихось технологій.
       Для участі в конкурсі ідей необхідно подати заявку до10 квітня. Більше детальної інформації можна отримати в адміністрації Шацького національного парку.
       Аплікаційні форми заявок можна завантажити за посиланням : https://www.eba-ukraine.net/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%…
       До слова, участь у конкурсі ідей міні-проєктів з екосистемної адаптації беруть лише 3 українські біосферні резервати: “Розточчя”, Шацький та Деснянський.
       Підсумовуючи сказане, Сергій Карпук, голова Шацької районної ради повідомив, що районна рада зможе виступити партнером для навчальних закладів у написанні міні-проєктів та забезпечити співфінансування до 10 тисяч гривень з районного бюджету.

 

11.03.2020 року
 
Фотогалерея