ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Голова районної ради, відповідно затвердженого графіка, здійснює двічі на рік зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району

       Метою виїзних прийомів є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає та поділитися особистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районних керівників.
       10 березня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом громадян на території Піщанської сільської ради. У прийомі взяв участь Олександр Бакун, піщанський сільський голова.
       Головним питанням, що турбують жителів села Затишшя – недостатність потужності електроенергії, в селі всього один трансформатор, що не витримує навантаження техніки і вимикається дуже часто.
       Також люди просять почистити очерет на березі озера Луки-Перемут. Голова районної ради розповів, що про цю проблему знають в Шацькому національному природному парку, адже озеро на їх території. Однак, аби провести очистку необхідно взяти спеціальні ліміти в Києві, процедура отримання яких є довготривалою.
       В селі Острів'я жителі просять вирізати декілька сухих тополь, що ростуть біля дороги та створюють небезпеку для життя людей. За словами заявників, вже був випадок, коли величезна гілка мало не впала на жінку. Про цю проблему буде повідомлено Службу автомобільних доріг, до відомства якої належить дорога.
       Мешканці сільської ради говорили і про необхідність очищення кладовища в с.Піща від старих дерев. Шляхи вирішення цієї проблеми голова районної ради шукатиме спільно з сільською радою. Також піднімалося ряд питань, що стосуються життєдіяльності жителів Піщанської сільської ради.
       Роксолана Цвид, начальник Шацького бюро безоплатної правової допомоги, проінформувала присутніх щодо отримання дітьми війни доплат до пенсій, які були призначені та не виплачені в 2010-2011 роках.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені.

 

12.03.2020 року
 
Фотогалерея