ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

16 березня відбулося пленарне засідання сорок четвертої позачергової сесії районної ради

       На засідання прибуло 19 депутатів, 7 – відсутні з поважних причин.
       До порядку денного винесено одне питання - внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року №41/19 «Про районний бюджет на 2020 рік».
       Необхідність скликати депутатів виникла у зв’язку з проведенням необхідних заходів з протидії поширенню корона вірусу та будівництвом Піщанської школи.
       Як повідомила Любов Кубай, начальник відділу фінансів Шацької районної державної адміністрації, на суму 1млн. 113 тисяч 734 гривень з районного бюджету виділено на співфінансування реконструкції загальноосвітньої школи I-III ступенів с.Піща вул.Центральна, 84 Шацького району Волинської області.
       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, повідомив депутатам, що для продовження будівельних робіт Піщанської школи необхідно забезпечити співфінансування в розмірі 3 млн 113 тис. 734 гривні. 12 березня депутати Волинської обласної ради проголосували за виділення з обласного бюджету 1 млн гривень на будівництво школи. Іншу частину суми виділяють з районного бюджету. (1 млн гривень було виділено раніше) Голова районної ради зазначив, що місцевою радою виконано свою частину зобов’язань, тож тепер буде здійснюватися контроль за ходом проведення будівельних робіт.
       Що одна зміна до районного бюджету стосувалася виділення 100 000 гривень на медичну допомогу населенню на придбання дезінфікуючих та інших засобів для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району в зв’язку з епідемічною ситуацією, спричиненою короновірусом в Україні. На ці кошти буде закуплено протиепідемічні комплекти, медичні респіратори, дезінфікуючі засоби, швидкі тести на грип, медичні маски, рукавички та інші необхідні засоби.
       Під час обговорення депутати підняли питання наявності в Шацькій лікарні апарату штучної вентиляції легень. Як повідомила Світлана Крецу, директор КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради», є один прилад, він робочий, але старенький. Сьогодні є крайня необхідність придбати апарат. Тож депутатами прийнято рішення закласти 200 тисяч гривень для придбання апарату штучної вентиляції легень. А оскільки вартість медичного приладу становить більше 400 тисяч гривень, то Шацька лікарня звернеться до Шацької селищної ради з проханням співфінансувати придбання апарату. Керівництво лікарні розглядає й інші джерела отримання коштів.
       Ольга Сахарук, керуючий справами районної ради, нагадала обранцям, що закінчується термін подання щорічної декларації про доходи та майно державних посадових осіб. До 1 квітня депутати повинні відзвітуватися Національному агентству з питань запобігання корупції про доходи, отримані за минулий рік.

12.03.2020 року
 
Фотогалерея