ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Особливий стан запровадять в Шацькій лікарні на час карантину у зв’язку із виникненням ситуації із загрозою поширення на території України гострої распіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-п СОV

       Про це повідомила Світлана Крецу, директор КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради», на сорок четвертому позачерговому сесійному засіданні Шацької районної ради.
       Лікар звернулася з проханням проявити рівень громадської самосвідомості та в разі симптом вірусної хвороби самоізолюватися. В такому випадку потрібно телефонувати до сімейного лікаря, який сам виїжджає до хворого. Варто відмовитися від планових медичних оглядів та, якщо є можливість і дозволяє стан здоровя, відтермінувати візит до лікаря з інших причин планового огляду до 3 квітня.
       На сьогодні, при вході до лікарні проводиться скринінг: вимірювання температури тіла для всіх без винятку. В разі виявлення підвищення температури, пацієнта направляють в поліклініку через інший вхід: дорослих з підвищеною температурою відправляють в інфекційний кабінет, а дітей – в тубкабінет. Після цього сімейний лікар визначає подальше надання медичної допомоги.
       Розроблений маршрут пацієнта, у разі виявлення короновірусу, таким чином, щоб не пересікатися потоки. Відповідно, медсестра та лікар, які обстежували такого пацієнта відразу йдуть до приймального відділення в спеціально обладнану боксову кімнату.
       В лікарні на базі терапевтичного відділення обладнана всім необхідним та функціонує палата інтенсивної терапії. Туди придбано сучасні кардіомонітори,дозатори для проведення дифузій, захисні костюми та все необхідне. На кошти, які виділено з районного бюджету заплановано придбати набір для діагностування короновірусу. Вартість такого комплекту становить 9150 грн. Лікарня має апарат штучної вентиляції легень, але досить старий. Для придбання нового необхідно більше 400 тисяч гривень, тому передбачено в районному бюджеті 200 тисяч гривень для придбання апарату штучної вентиляції легень. Ще 200 тисяч буде профінансовано Шацькою ОТГ.
       Нагадаю, депутати Шацької районної ради проголосували за виділення 100 тисяч гривень з районного бюджету на придбання дезінфікуючих та інших засобів для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району в зв’язку з епідемічною ситуацією, спричиненою короновірусом в Україні.

 

18.03.2020 року
 
Фотогалерея