ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Працівниками Шацького районного сектору з питань пробації спільно зі службою превенції Шацького відділення поліції, було здійснено відвідування засуджених без позбавлення волі за місцем їх проживання

       На підставі закону про запобігання поширення вірусу COVID-19 та у зв’язку з переведенням уповноважених органів з питань пробації на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину, у період з 27.03.2020р.- 31.03.2020р. працівниками Шацького районного сектору з питань пробації спільно зі службою превенції Шацького відділення поліції, було здійснено відвідування засуджених без позбавлення волі за місцем їх проживання.
       Під час візитів суб’єктам пробації було роз’яснено порядок виконання судових рішень під час карантинних заходів та виконання обов’язків, встановлених для засуджених в рішеннях суду.
       Також в ході бесід було доведено правила дотримання карантину та роздано інформаційні листи на тему: «як захистити себе від короновірусу « та «що робити, якщо у Вас симптому ГРВІ».

02.04.2020 року
 
Фотогалерея