ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району Волинської області в умовах карантину


       У зв’язку з поширенням захворювання на коронавірусну інфекцію в Україні та встановленими обмеженнями, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району Волинської області працює в умовах запровадження карантинних заходів відповідно допостанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19».

       До складу територіального центру входять такі структурні підрозділи:

       -два відділення: соціальної допомоги вдома; організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

       -відділ соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

       -Університет третього віку.

       Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру працює в штатному режимі. Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома,соціальні працівники відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги та спеціалісти відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молодінадають підопічним повний спектр соціальних послуг. Всі вони забезпечені захисними масками та рукавицями. В Університеті третього віку призупинено заняття та культурно-масові заходи.

       Соціальні робітники доставляють підопічним продукти харчування, медикаменти,речіпершої необхідності, здійснюють оплату комунальних  послуг та надають інші соціальні послуги. Щоденно працівники особисто та у телефонному режимі здійснюють опитування серед підопічних щодо контролю за станом їх здоров’я. В разі виявлення поганого самопочуття надають консультацію щодо подальших дій.

       Тимчасово виконуючим обов’язки директора територіального центру проведено дистанційний інструктаж з працівниками щодо виявлення симптомів захворювання на коронавірусну інфекцію в підопічних, які в свою чергу, зобов’язуються в разі виявлення ознак хвороби негайно інформувати сімейних лікарів та керівництво територіального центру.

07.04.2020 року
 
Фотогалерея