ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сьогодні невідомі пошкодили нещодавно відремонтовані шлюзи на каналі Копаївської меліоративної системи, що в Шацькому районі, поблизу с.Острів'я

       Рівень Світязя за останні декілька років знизився. Окрім, погодних умов на рівень озера можна вплинути шляхом регулювання потоків води. Спільними зусиллями Шацької районної ради, регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, Шацької райдержадміністрації, Шацької селищної ради, Ратнівського міжгосподарського управління водного господарства, для порятунку водойми було розроблено алгоритм дій, зокрема ремонти водорегулюючих споруд.
       В жовтні-місяці 2019 року спеціалістами Шацької експлуатаційної дільниці Ратнівського МУВГ було проведено поточний ремонт шлюза-регулятора РТ-200х200х2 на магістральному каналі Луківський. Під час ремонту відновлено закладні металеві деталі гідротехнічної споруди, що дають можливість регулювати рівень води в каналі за допомогою шандорних пристроїв. Це запобігає фільтрації води з озера Луки-Перемут, яке знаходиться поблизу каналу та забезпечує підвищення вищих рівнів води в озері.
       Як повідомлено, невідомі вирізали шандор, тим самим випустивши всю воду. Кому і навіщо знадобився дерев'яний шандор? Як можна просто безсоромно знищити важливу споруду? Спеціалісти «воюють» за наповнення озер, а комусь все рівно що відбувається далі свого двору? Окрім того, зневажають чужу працю та наносять суттєві збитки.
       Про цю ситуацію повідомлено в поліцію. Сподіваємося, що винних буде притягнуто до відповідальності.

 

16.04.2020 року
 
Фотогалерея