ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Напередодні Великодніх свят з метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району було роздано продуктові набори товарів першої необхідності.

       Така допомога надана в рамках співпраці Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації та соціально відповідального бізнесу.
       13-16 квітня для Шацького району передано 450 наборів, сформованих та наданих мережею супермаркетів АТБ, 127 - надали в компанії «Nestle Україна» та 123 набори передали з Шацького молокозаводу. Долучився й шацький підприємець Василь Печук, він забезпечив безоплатну доставку продуктів з Луцька.
       Отримали їх жителі Шацького району, котрі в час запровадження карантинних заходів у зв’язку з поширенням хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, опинилися в складних життєвих обставинах. Це одинокі та одинокопроживачі особи, старше 73 років, особи з інвалідністю, сім'ї, що потребують допомоги.
       До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, печиво, чай та інше.
       Частина продуктових наборів уже доставлені для одиноких чи одиноко проживаючих осіб, інші будуть доставлені протягом найближчого часу.
       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, відзначив, що роботу було належно зорганізовано Територіальним центром.
       «Дуже приємно, що є соціально відповідальні бізнесмени є і в Шацькому районі. Велика вдячність всім, хто в скрутний час надає допомогу тим, хто її потребує, - повідомив голова районної ради.- Звертаємося до сільських голів, аби тримали на контролі питання забезпечення продуктами осіб, які проживають одні та перебувають зоні ризику зараження короновірусом».
       Нехай рука того, хто дає бідному ніколи не збідніє!

 

17.04.2020 року
 
Фотогалерея