ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Підтримка медицини в районі – один з пріоритетних напрямків роботи

       На черговій сесії Шацької районної ради, яка відбулася 19 жовтня під головуванням Сергія Карпука, на прохання КЗ «ЦПМСД Любомльського і Шацького районів»  було виділено кошти для покращення епідеміологічної ситуації в районі та придбання сучасного обладнання з метою надання якісних медичних послуг.
       Як повідомлялось засобами масової інформації, в області склалася катастрофічна ситуація із забезпеченням населення вакцинами.
       Депутатами Волинської обласної ради було прийнято звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови ради національної безпеки і оборони щодо катастрофічної ситуації, що склалася із забезпеченням населення області імуно-біологічними препаратами та необхідності відновлення виробництва таких препаратів українськими підприємствами, – передає Вголос.
       В останні роки збільшуються випадки захворюваності на кашлюк, туберкульоз, вірусний гепатит А.
       По даний час питання на рівні області залишилося не вирішеним.
       В зв’язку з цим на останній сесії районної ради було виділено 52,5 тис. грн. на придбання туберкуліну, який є необхідним для проведення туберкулінодіагностики (реакція Манту) дітям до 14 років. Туберкулінодіагностика це специфічні дослідження, які здійснюються за допомогою туберкуліну з метою виявлення інфікованості (при масових організованих обстеженнях) дітей і підлітків, а також з метою діагностики, диференціальної діагностики і визначення активності туберкульозу.
       Крім того, на придбання сучасного матеріально-технічного оснащення амбулаторій, було виділено 74,0 тис. гривень.  До кінця року планується закупити холодильник для зберігання вакцини, електрокардіографа (незамінний помічник для діагностики стану роботи серця),  пульсоксиметрів (апарат  для визначення насиченості крові киснем, що дає можливість діагностувати вірусні запалення легень на ранніх стадіях), фотоелектроколориметра для проведення аналізу крові.

03.11.2016 рік
 
Фотогалерея