ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
 
Новини

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

       І хоча 75-річчя перемоги відзначали в умовах карантину, в Шацьку вшанували пам'ять жертв Другої світової війни.
       Традиційно біля обеліска Слави виступили Сергій Карпук, голова Шацької районної ради Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької РДА, Адам Дударчук, голова районної ради ветеранів, та Людмила Цевух, в.о.голови Шацької ОТГ. Керівники подякували усім, хто рятував Україну від поневолення і дарували мир поколінням, а також побажали миру та добра усім. Участь в заході також взяв Володимир Самусєв, керівник патронантної служби апарату Волинської облдержадміністрації.
       Шачани поклали квіти до обеліска Слави і пам'ятника Невідомому солдатові. Був присутній на ньому єдиний у Шацькому районі фронтовик, учасник бойових дій Костянтин Чесноков. На його адресу прозвучали теплі слова привітань, ветерану вручили квіти і грошові премії.
       У своєму прагненні до свободи й незалежності наші земляки нині знову змушені зі зброєю захищати країну від ворога. Тому слова вдячності, котрі закінчувалися фразою звучали і на адресу воїнів АТО та ООС.
       Наприкінці короткого заходу присутні вшанували пам'ять всіх полеглих бійців хвилиною мовчання, поклали квіти до підніжжя обеліска і братської могили та сфотографувалися на пам'ять.

 

09.05.2020 року