ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

26 травня відбулося засідання сорок п'ятої позачергової сесії Шацької районної ради

       У зв’язку із необхідністю вирішення нагальних питань роботи комунальних установ, фінансування інфраструктурних об’єктів та районних програм, враховуючи карантинні заходи, було скликано депутатів на позачергове засідання. Перед сесією, з метою профілактики поширення коронавірусу, усі присутні пройшли обов’язковий скринінг, а під час засідання дотримувалися дистанції та користувалися захисними масками. До порядку денного винесено 7 питань. На засідання прибуло 15 депутатів.
       Одним з основних розглядуваних питань стало внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року №41/19 «Про районний бюджет на 2020 рік». Як повідомила Любов Кубай, начальник відділу фінансів Шацької РДА, відповідно до розпорядження голови Волинської ОДА від 19.05.2020 року №275 передано цільову субвенцію Шацькому районному бюджету в сумі 368 521 грн. на Нову українську школу. Кошти спрямовуються відділу освіти на закупівлю сучасних меблів, комп’ютерного обладнання для початкових класів. Враховуючи вивільнення частини коштів та перевиконання районного бюджету, було проведено перерозподіл видаткої частини. Рішенням районної ради на 100 000 грн. поповнено резервний фонд. Нагадуємо, що районна рада попереднім рішенням про зміни до бюджету виділила 300 000 грн. для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району, які передано на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню на придбання апарату штучної вентиляції легень.
       Крім того, з метою забезпечення виконання районних програм було закладено 50 000 грн. на соціальну послугу, 7 050 грн. під програму сільського господарства на виплату утримувачам 3 і більше корів, 20 000 грн. – під програму «Призовник». По 10 000 грн. виділено жителю с.Мельники та жительці с.Пульмо, які звернулися про допомогу на лікування.
       Також було передбачено в районному бюджеті 20 000 грн. під програму забезпечення медичних працівників Шацького району житлом, для підтримки працівників охорони здоров’я.
       За словами голови районної ради Сергія Карпука, що, незважаючи на значний спад надходжень в місцеві бюджети області у зв’язку із пандемією, нам вдалося задіяти значні резерви, виконати та перевиконати дохідну базу районного бюджету, чим забезпечити: належний рівень фінансування комунальних установ, участь в діючих та нових інфраструктурних проєктах, виконання районних програм.
       Депутати районної ради розглянули питання внесення змін до Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню підрозділів Луцького прикордонного загону, що дислокуються на території Шацького району на 2020 рік та до Програми «Призовник» на 2016-2020 роки. Районні обранці затвердили звіт про виконання фінансового плану КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради» за перший квартал 2020 року та внесли зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Шацька районна лікарня Шацької районної ради» на 2020 рік. Враховуючи нововведення, передбачені трансформацією системи охорони здоров'я, останнім питанням позачергової сесії депутати внесли зміни в структуру КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради», яка стосувалася функціонування господарського підрозділу.
       Більше про прийняті рішення депутатами Шацької районної ради, а також виділенні кошти на нові інфраструктурні проєкти читайте згодом.

 

28.05.2020 року