ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

Підтримка освітянської галузі в умовах реформування є одним з пріоритетів в роботі Шацької районної ради

       Тож на засіданні сорок п'ятої позачергової сесії, під головуванням Сергія Карпука, відповідно до пропозицій відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, було внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік в частині розподілу вільних залишків освітньої субвенції в сумі 1 624 403 гривень.
       Таким чином було закладено 500 000 грн. на реалізацію проектів місцевих ініціатив начальних закладів. Їх буде використано після проведення конкурсу серед поданих заявок на покращення навчально-матеріальної бази шкіл Шацького району. Ще 374 400 грн. - на забезпечення пожежної безпеки в закладах загальної середньої освіти Шацького району ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо, ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Світязький ліцей»; 200 000 грн. витратять на ремонт та обладнання для їдалень (харчоблоків); 200 000 грн. – придбання меблів; 100 000 грн. – на придбання матеріалів для проведення поточних ремонтів закладів загальної середньої освіти; 200 000 – на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів. Окрім цього, 50 000 грн. витратять на облаштування інклюзивно-ресурсної кімнати в ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ростань.
       Відповідно до розпорядження голови Волинської ОДА від 19.05.2020 № 275 передано цільову субвенцію Шацькому районному бюджету в сумі 368 521 грн. на Нову українську школу. Районною радою передбачено обов’язкове співфінансування для реалізації поставлених завдань. Дані кошти будуть витрачені на закупівлю засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного), сучасних меблів, комп’ютерного обладнання та комп’ютерів для початкових класів.
       На сьогоднішній день зменшено фінансування реконструкції Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Це пов’язано зі скороченням видатків Державному фонду регіонального розвитку. 13 квітня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», яким близько третини коштів ДФРР скеровано до стабілізаційного фонду на здійснення заходів, спрямованих на боротьбу з COVID-19. Через такі зміни фінансування ДФРР, кошторисні призначення по проєкту будівництва Піщанської школи, який є перехідним об’єктом, зменшилися на третину в цьому році.
       Сергія Карпук, голова районної ради, вважає, що попри складну ситуацію фінансування сфери освіти не зазнало суттєвих змін, адже це - фундамент, на якому будується майбутнє країни.

 

30.05.2020 року