ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

В лютому-місяці цього року при Міністерстві енергетики і захисту довкілля України було оголошено конкурс ідеї на реалізацію пілотних проектів з адаптації до змін клімату в біосферних резерватах

       Конкурс став частиною проєкту «Екосистемна адаптація до змін клімату та стійкий регіональний розвиток шляхом розширення можливостей українських біосферних резерватів», що фінансується Федеральним міністерством довкілля, охорони природи та ядерної безпеки (ФРН), впроваджується Фондом Міхаеля Зуккова (ФРН) спільно з Університетом сталого розвитку Еберсвальде (ФРН) і партнерами з України.
       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, з запрошення керівництва Шацького національного природного парку, тоді взяв участь в розширеному засіданні координаційного комітету проєкту "Екосистемна адаптація до зміни клімату та стійкий регіональний розвиток через розширення можливостей українських біосферних резерватів".
       За ініціативи Сергія Карпука, після оголошення умов конкурсу, в залі засідань було зібрано на нараду директорів шкіл Шацького району для презентації проєкту, адже це гарна можливість поповнити матеріальну базу навчальних закладів району.
       У конкурсі взяли участь Світязька та Підманевська школа. І саме Світязька школа стала однією із трьох переможців, які отримають фінансування для своєї ідеї.
       Навчальний заклад має можливість облаштувати куточок дикої природи.
       Окрім цього, в Шацьку реалізують проекти Шацький національний природний парк та Шацький лісовий коледж ім. В.В. Сулька.
       Нагадаємо, брати участь у конкурсі могли лише мешканці території, які входять до біосферних резерватів Деснянський (Сумська область), Розточчя (Львівська область), Шацький / Західне Полісся (Волинська область).
       В рамках конкурсу розглядалися лише ідеї, що стосуються заходів, спрямованих на підтримку та/або відновлення екосистемних функцій, використання біорізноманіття і послуг для адаптації до зміни клімату, мінімально можливе використання технічних засобів та споруд.
       «Дуже приємно, що комунальні заклади району долучаються до ініціатив, які пропонуються та залучають додаткові кошти, – підсумував Сергій Карпук, голова районної ради. – Я завжди готовий підтримати ідею, яка покращить умови життя наших жителів. Спільно ми зможемо зміцнити матеріально-технічну базу установ Шацького району».

 

12.06.2020 року