ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
 
Новини

12 червня в Шацькій районній раді відбулося засідання конкурсної ради районного конкурсу проектів місцевих ініціатив, під головуванням Сергія Карпука

       Під час засідання члени ради розглянули проекти, подані на конкурс та визначили яким чином буде розділено конкурсний фонд.
       Шацькою районною радою, за ініціативи Сергія Карпука, уже четвертий рік поспіль оголошується конкурс проектів між навчальними закладами району, написання яких допоможе вирішити певні проблемні питання шкіл. Змагання організовуються ще й для того, аби навчати освітян самостійно залучати кошти з різних джерел, а також брати безпосередню участь в реалізації проектів. Бюджет конкурсу склав 500 тисяч гривень, які передбачені з залишків освітньої субвенції. Обов’язковою умовою участі у конкурсі було співфінансування не менше 5% від загальної суми витрат, необхідних для реалізації проекту. Від одного навчального закладу можна було подати по два проекти максимальною загальною вартістю одного – 100 тис. грн. Варто зазначити, що цьогоріч, на конкурс надійшло 10 проектів, що відповідають вимогам та допущено до участі в конкурсі.
       Відбір кращих конкурсних робіт відбувався шляхом оцінювання проектів за трьома критеріями. Кожен з членів конкурсної ради оцінив відповідність умовам конкурсу та якість оформлення, актуальність та обґрунтованість вартості, оригінальність та впровадження інновацій і таким чином було визначено проекти,що отримають фінансування для їх впровадження.

       Отож, результати конкурсу проектів місцевих ініціатив навчальних закладів Шацького району:

       1 місце здобув проект
       «Природнича творча лабораторія – сучасне освітнє середовище»,
       Школи с. Підманево, вартість – 60731 грн.,фінансування з районного бюджету – 57 694 грн.. Реалізація проекту передбачає закупівлю обладнання для навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи.

       2 місце
       «The Window into the World»
       Цей проект подав навчальний заклад с.Світязь, вартість проекту – 100 000 грн., фінансування з районного бюджету – 95 000 грн. Реалізація проекту допоможе облаштувати шкільний кабінет інтерактивною дошкою, проектором та ноутбуком , планшетами з навушниками, камерою сканером, придбати окуляри віртуальної реальності, смартфон, з метою кращого навчання дітей іноземної мови.

       3 місце
       «Нове життя шкільному святу»
       Вартість проекту – 90 000 грн., фінансування з районного бюджету – 76000 грн. Реалізація проекту передбачає придбання матеріалів для ремонту актового залу школи с.Пульмо. Таким чином буде придбано тканини та пошиття гардин на сцену, ремонт сцени, придбання та встановлення розеток, вимикачів, світильників, сонцезахисних жалюзі на вікна, дверей, акустичної системи, мультимедійного комплекту, шпалер, скатертини, карнизів.

       4 місце
       «Здорові діти – здорова нація»
       Вартість проекту – 89 000 грн., фінансування з районного бюджету – 68 400 грн. Реалізація проекту передбачає проведення ремонтних робідн в їдальні школи с.Пулемець. Проект передбачає становлення витяжки,монтаж стелі, проведення проточної води та ремонт каналізації, встановлення рукомийників, облицювання стін та плити плиткою, кладка плитки на підлогу, встановлення нових розробних столів, фарбування стін та підлоги.

       5 місце
       «Теплий клас – з навчанням все гаразд»
       Вартість проекту – 74 274 грн., фінансування з районного бюджету – 56 0846 грн. Реалізація проекту передбачає проведення ремонтних робіт в класі школи с.Острів’я. Проект передбачає проведення ремонтних робіт із заміною дверей та утепленням стелі, стін класних кімнат.

       6 місце
       «Придбання сучасної акустичної системи»
       Підготували проект в школі с. Голядин. Вартість проекту – 8996 грн., фінансування з районного бюджету – 8546 грн. Проект передбачає придбання акустичної системи, стійки для акустичної системи, двох безпровідникових мікрофонів та двох стійок для мікрофонів.

       7 місце
       «Затишна школа – рідний дім, добро і творчість панують в нім»
       Вартість проекту – 60880 грн., фінансування з районного бюджету – 45 660 грн. Реалізація проекту передбачає повний ремонт коридору блоку початкової школи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань.

       8 місце
       «Сучасним дітям – сучасне освітнє середовище»
       Вартість проекту – 49050 грн., фінансування з районного бюджету – 46550 грн. Проект передбачає закупівлю інвентарю для спортивної кімнати та комп’ютерної техніки для класу інформатики філії І-ІІ ступенів с.Грабове ОЗЗСО І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей».

       Ці проекти отримають повне фінансування на реалізацію.
       Ще два проекти отримають часткове фінансування.
       Проект «Музична апаратура – талановитим дітям» підготували в школі с.Підманево. Вартість проекту становить 21 730 грн. на придбання музичних інструментів, мікрофонів, звукопідсилювальної апаратури. За рішенням конкурсної ради фінансування з районного бюджету становитиме - 18415 грн.
       Також часткове фінансування отримає проект «Придбання меблів та іншого обладнання для створення нового освітнього простору» від філії І-ІІ ступенів с.Смоляри-Світязькі ОЗЗСО І-ІІІ ст.«Світязький ліцей». Повна вартість проекту – 50 000 грн., (кошти районного бюджету – 47 500грн.) За рішенням,комісії суму зменшено до 28300 грн. (Фінансування з районного бюджету становить 26885).
       Вітаємо конкурсантів і нагадуємо, що реалізувати проекти необхідно до 1 жовтня 2020 року. На всіх публічних заходах та підготовлених матеріалах проекту, згідно положення про конкурс, переможець зобов’язаний зазначати, що реалізація проекту здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.
       Дякуємо всім небайдужим, хто турбувався і турбується за покращення умов для навчання наших дітей!

 

16.06.2020 року