ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

14 липня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Шацької районної ради, під головуванням Сергія Карпука

       До порядку денного включено ряд питань щодо співпраці районної та сільських рад.
       Про виконання місцевих бюджетів та резерви їх наповнення інформувала Любов Кубай, начальник відділу фінансів Шацької РДА.
       Окрім аналізу виконання місцевих бюджетів та пошуки резервів їх наповнення, начальник відділу фінансів звернула увагу голів сільських рад на те, що рішенням обласної ради районному бюджету виділено 75,3 тис. грн.. на поховання учасників бойовий дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, пільги на медичне обслуговування осіб, які постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, на компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, встановлення телефонів особам з інвалідністо I та II груп. Станом на 1липня використано лишь 6, тис.грн. під потребу. Тому, ті, хто потрапляє під вищевказаний перелік може звернутися до управління соціального захисту населення та отримати компенсаційні витрати.
       Ольга Сахарук, керуючий справами Шацької районної ради, інформувала про управління комунальним майном. Наа часі об’єднання сільських рад в одну громаду, а отже – передача комунального майна в управління об’єднаної громади. Процес – довготривалий, бо передбачає повну інвентаризацію усієї техніки, майна, приміщень. Тому керуюча справами районної ради закликала сільських голів вжити заходів, щоб забезпечити передачу майна відповідно до чинного законодавства.

 

17.07.2020 року