ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
 
Новини

14 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики під головуванням Олександра Наумича

       14 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики під головуванням Олександра Наумича, за участю Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, Віктора Плейтуха, першого заступника голови Шацької районної державної адміністрації, Володимира Самусєва, заступника голови Шацької районної державної адміністрації.
       Найперше на засіданні комісії розглянули звернення Олександра Наумича. Депутат розповів про ситуацію, що склалася на вулиці Лесі Українки після проливних дощів. На думку депутата, були допущені помилки під час будівництва каналізаційної системи, що призвело до підтоплення житлових та господарських будівель.
       Присутній на засіданні Денис Іваницький, представник підрядника ТзОВ «Вельт Капітал», повідомив, що роботи по каналізуванню селища ще не завершені, та запевнив, що після виконання робіт ситуація налагодиться. За словами представника фірми, яка будує каналізацію, зараз відповідні спеціалісти вивчають ситуацію,тож всі недоліки будуть ліквідовані.
       Заслухавши інформацію, постійна комісія рекомендувала Шацькій райдержадміністрації створити комісію із залученням кваліфікованих фахівців для контролю за проведеними роботами з будівництва каналізаційних мереж та систем очистки стічних вод в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому НПП шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь».
       Про підтоплення житлових та господарських будівель звернулися й жителі вулиці 50 років Перемоги в Шацьку. Мешканці селища просять вирішити питання щодо благоустрою, адже через погодні умови оселі та городи повністю затоплені водою Заявники вважають, що один із сусідів порушив правила благоустрою своєї земельної ділянки. За словами жителів вулиці, сусід обгородив свою земельну ділянку та ставок, що стало перешкодою для стоку води у стічний рів. Комісія, розглянувши звернення, рекомендувала Шацькій селищній раді детально вивчити питання, вжити відповідних заходів для вирішення та проінформувати районну раду до чергової сесії районної ради, яка відбудеться 22 липня.
       Про стан розробки та використання мінерально-сировинної бази в районі інформував Віталій Юрчук, начальник відділу у Шацькому районі міжрайонного управління у Любомльському та Шацькому районах ГУ Держгеокадастру у Волинській області. Ольга Романська, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Шацької РДА, доповідала про стан використання водних об’єктів на території району, про хід виконання районної програми «Екологія 2016-2020» та про хід виконання районної програми розвитку туризму та рекреації у Шацькому районі на 2016-2020 роки. Також члени постійної комісії заслухали інформацію про затвердження Комплексної програми протидії корупційним та терористичним проявам у Шацькому районі на 2020 рік.
       Заслухавши всі питання порядку денного, постійна комісія рекомендувала сесії районної ради проект рішення розглянути та прийняти на черговому засіданні.

 

21.07.2020 року