ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
 
Новини

22 липня відбулося пленарне засідання сорок шостої чергової сесії Шацької районної ради під головуванням Сергія Карпука

       До порядку денного винесено 26 питань.
       За регламентом, депутатами було озвучено 3 депутатські запити.
       Микола Прасюк звернувся до директора Любомльської філії ПАТ «Волиньобленерго» з проханням вирішити питання аварійного трансформатора, який розташований на вулиці Набережна в смт Шацьк. Депутат повідомив, що трансформатор вже декілька разів загорявся, адже опори лінії електропередач деревяні, напівгнилі та вже не придатні для використання. У Шацькому відділенні чоловіку повідомили, що споруду планують перенести цього річ, але на разі немає фінансування.
       Наталія Новікова адресувала звернення до Шацької селищної ради. До депутатки звернулися жителі вулиць Польова, Дружби, Івана Франка смт Шацьк щодо незадовільного стану доріг. Обраниця повідомила, що капітальний ремонт дороги в смт. Шацьк по вул. Польова (від газової заправки до магазину Люкс) проводився в грудні 2016 року, було витрачено не малу суму коштів. Протягом 4 років дорога повністю зруйнована, дорожнє покриття має дефекти, що проявляються в колійності, вибоїнах, просіданнях, тріщинах та руйнуванні краю проїжджої частини. Це вже не просто вибоїни на дорозі дороги, які ніхто не підсипає. Дорога грейдерується, але результату не дає. Під час дощів присадибні ділянки біля дороги заливаються водою, дорога розмивається, відсутній стік води. Проблема підтоплення вулиці Польова та прилеглих городів, на думку Наталії Новікової, потребує негайного втручання та вирішення. Окрім того, в 2019 році депутатка направляла запит в Шацьку селищну раду щодо грейдерування вулиць Зелена, Дружби, Івана Франка, але за рік часу не разу грейдер не пройшовся по цих вулиця, які після дощів в край незадовільному стані. Наталія Новікова просить Шацьку селищну раду розібратися в ситуації та вжити заходів для усунення проблем.
       Анатолій Бубела звертається до генерального директора ПАТ «Укрпошта» з проханням замінити у потовому відділені с.Прип’ять старий штам, що не придатний уже до використання. Депутат заявив, що ця проблема є актуальною для багатьох відділень Шацького району «Укрпошти». Також Анатолій Бубела повідомив, що раніше отримав відповідь від обласного керівництва про те, що замовлення календарного штемпеля для відділення с.Прип’ять включено до формування замовлення на 2020 рік.
       Всі запити депутати підтримали одноголосно, їх матеріали буде направлено за належністю в установленому законом порядку.

 

23.07.2020 року