ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

22 липня, на черговій сесії Шацької районної ради, було призначено керівників комунальних установ райради

       У зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про загальну середню освіту», керівники навчальних закладів, які зараз перебувають на безстрокових трудових угодах в обов’язковому порядку переводяться, за згодою, на строкові трудові угоди. Якщо керівники є пенсійного віку, то укладається контракт на 1 рік, з керівниками не пенсійного віку – на 6 років з можливістю брати участь у конкурсі на заміщення посади в майбутьому. Тож, депутати районної ради прийняли рішення призначити Любов Ковальчук на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща на контрактній основі терміном на шість років, призначити Аллу Семенюк на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань та Віру Озімок на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь на контрактній основі терміном на один рік.
       Також напередодні сесійного засідання було проведено конкурси на заміщення вакантних посад керівників Трудового Архіву та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району Волинської області. Конкурсна процедура проходила відповідно до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств установ та організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району, затвердженого рішенням районної ради від 18.10.2006 року № 8/10,зі змінами внесеними рішенням районної ради від 18.07.2012 року № 14/15.
       17 липня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду завідувача Трудового архіву, а 20 липня відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району Волинської області.
       Претенденти проходили ряд етапів конкурсного випробування. Зокрема, перевірку на знання законодавства України та професійних компетентностей, шляхом вирішення ситуаційного завдання..Під час співбесіди конкурсанти також продемонстрували презентацію перспективного плану розвитку установи та відповіли на запитання членів конкурсної комісії.
       Члени конкурсних комісій рекомендували депутатам районної ради призначити на посаду завідувача Трудового архіву Наталію Романець на контрактній основі терміном на п’ять років. А також призначити Наталію Борсук на посаду керівника Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району Волинської області на контрактній основі терміном на п’ять років
       Депутати підтримали запропоновані проєкти рішень, тож з призначеними керівниками буде укладено контракт у встановлений законодавством термін.

 

27.07.2020 року