ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

В амбулаторії с.Пульмо буде проведено капітальний ремонт

       Депутати Шацької районної ради під час 46 сесійного засідання розглянули питання капітального ремонту АЗПСМ с. Пульмо.
       «Вартість проекту «Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики (сімейної медицини) по вул. Незалежності, 169, с. Пульмо, Шацького району Волинської області» згідно експертного звіту становить 7 млн. 378 тис. грн, - повідомив присутнім Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. - На сьогодні розпорядженням голови ОДА від 26 березня 2020 року № 168 передбачено кошти державного бюджету в сумі  3 млн. 239 тис. грн., районна рада забезпечила співфінансування 10 %.»
       Як повідомила Ольга Сахарук, керуюча справами районної ради, Шацька районна рада, як власник, має надати дозвіл виступати замовником та виконувати подальші роботи Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації. За словами Сергій Карпука, районною радою та Шацькою районною лікарнею, було додатково підготовлено пакет документів та передано Волинській облдержадміністрації щоб на початку серпня розпочати тендерні процедури. Виконання робіт очікується у вересні цього року. Крім цього, окремо передбачено близько 110,0 тис. грн. на придбання телемедичного обладнання для амбулаторії.
       Депутати своїм рішенням надали право на виконання функцій замовника на вищезгаданий проект Департаменту регіонального розвитку та житлово–комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації, а також доручили КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради» у встановленому порядку передати Департаменту проектно-кошторисну та іншу документацію, необхідну для виконання функцій замовника.

 

03.08.2020 року