ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
 
Новини

Шацька районна рада, під керівництвом Сергія Карпука, стала одним з організаторів змагання з пляжного футболу на «Кубок Світязя»

       Шацька районна рада, під керівництвом Сергія Карпука, стала одним з організаторів змагання з пляжного футболу на «Кубок Світязя», присвячені пам’яті відомого футболіста Адальберта Корпоная, першого президента Асоціації пляжного футболу Волині, який 23 квітня 2017 року відійшов у вічність.
       Спортивний захід відбувався впродовж 7-9 серпня на центральному пляжі озера Світязь. У футбольних зустрічах взяли участь 12 команд, які прибули до курортного села з усіх куточків Волині.
       Триденна боротьба на ігровому майданчику була видовищною і подекуди жорсткою. Імпровізації, красиві технічні прийоми, влучні удари по воротах суперника, бурхливі емоції гравців, шалена підтримка вболівальників – спортивна енергія вирувала на Світязі на повну. Гравці продемонстрували високу спортивну підготовку, вмілими діями показали яскраву гру в атаках та захисті.
       Сергій Карпук, голова районної ради, у своєму виступі привітав учасників та глядачів із однією з найвизначніших спортивних подій на Шацьких озерах.
       «Адальберт Карпонай – тренер з великої літери, - сказав голова районної ради, - він підняв футбол Шацького району на високий рівень, прищепив шачанам любов до цього виду спорту».
       Сергій Карпук вважає, що такі турніри потрібно проводити часто, особливо в літній період. Необхідна цікава та насичена програма, аби була альтернатива пляжному відпочинку. Голова районної ради висловив жаль, адже через карантинні заходи цього річ було внесено корективи в плани проведення та багато відмінено спортивних подій.
       9 серпня вирішальна гра між командами «Сантехбуд» та «ВПМУ» з Ковеля завершилася перемогою першої.
       Футболістам команди-переможниці «Сантехбуд» з Ковеля вручили золоті медалі, грошову премію в 6 тисяч гривень та кубок. Володарі другого місця отримали срібні медалі та премію в 4 тисячі гривень.
       Крім того, організатори нагородили переможців індивідуальних конкурсів, вручивши сертифікати на 500 грн воротарю Костянтину Солобчуку та Дмитрові Хвесю.
       Найкращим арбітром змагань визнали Андрія Шевчука, бомбардиром – Олександра Неделюка, воротарем – Дмитра Ройка, гравцем – Назара Приходька.
       Церемонію нагородження переможців провели Олександр Жуматій, президент Асоціації пляжного футболу Волині, Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, Володимир Самусєв, заступник голови Шацької РДА, Артем Федецький, колишній гравець національної збірної України з футболу, та Олег Герасимюк, ексгравець луцької «Волині».
       Серед співорганізаторів змагань також Асоціація пляжного футболу Волині, ДП «Шацьке УДЛГ», маєток Nester-House.

 

11.08.2020 року