ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

34-й Всеукраїнський меморіал з веслування на байдарках і каное пам'яті чемпіонки України Галини Зуб серед юнаків 2005-2006 років народження

       В Шацьку, 26 серпня на базі дитячо-юнацької спортивної школи, відбувся 34 Всеукраїнський меморіал з веслування на байдарках і каное пам’яті чемпіонки України Галини Зуб серед юнаків та дівчат 2005-2008 р.н.
       152 веслувальники з Івано-Франківської, Львівської, Волинської областей України та міста Київ змагалися за першість з веслування на байдарках і каное.
       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистому нагородженні. Керівник висловив захоплення юними спортсменами та їх ентузіазмом до перемоги. Голова районної ради вважає, що такі спортивні заходи потрібно підтримувати та заохочувати молодь до участі.
       На церемонії нагородження також були присутні Людмила Цевух, в.о. Шацького селищного голови, Анатолій Цьось, ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки, Любов Клімова, сестра Галини Зуб, викладачка обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортшкола олімпійського резерву «Олімп», та спонсори.

 

28.08.2020 року