ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, вручив Почесну грамоту Волинської обласної ради Ніні Кінах, заслуженому вчителю України

       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, вручив Почесну грамоту Волинської обласної ради Ніні Кінах, заслуженому вчителю України, з нагоди Дня знань та 40-річчя Пульмівської школи. Також привітала педагога Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацькоі? РДА.
       Народилася Ніна Гуріївна 26 лютого 1945 року в с. Пульмо. 1972 року закінчила Рівненський педагогічний інститут, за спеціальністю "Педагогіка і методика початкового навчання".
       З серпня 1968 року Кінах Ніна Гуріївна розпочала педагогічну діяльність в загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня с. Пульмо. За словами колег та учнів, завжди сумлінна в роботі, ввічлива у стосунках з людьми, безмежно віддана своїй справі: жити заради людей. Чітка організація праці, вимогливість до себе і до своїх учнів, чесність і порядність зростили її як педагога, людину і громадянина своєї країни. За визначні досягнення в справі розбудови національної освіти в Україні 19 грудня 1992 року Ніні Гуріївні присвоєно Почесне Звання «Заслужений вчитель України». І нині почесний педагог не залишається осторонь життя села та школи.
       На сьогоднішній день Ніна Гуріївна єдиний педагог Шацького району з таким високим знанням. Сергій Карпук подякував за працю та приклад, який вчителька подає своїм молодим колегам.

 

02.09.2020 року