ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради взяв участь в пленарному засіданні шістдесят сьомої сесії Шацької селищної ради

       Одним із обговорюваних питань було про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Шацької селищної ради об’єктів, які перебувають у комунальній власності Шацької районної ради.
       Шацька районна рада звернулася до селищної ради листом, де просить надати згоду на прийняття у комунальну власність приміщень, ділянок та інших об’єктів, відповідно до процедури. Така необхідність виникла у зв’язку з прийняттям Постанови Верховної ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів».
       На балансі районної ради є об’єкти культури (районниї Будинок культури, центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей, дитяча музична школа) освіти (школи с.Світязь, Пульмо, Ростань, Піща, Острів’я, Пулемець, Затишшя, приміщення відділу освіти), КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району, Трудовий архів Шацького району.
       До цього ж переліку потрапили адмінприміщення та гаражні приміщення районної ради, автомобілі DAEWOO LANOS та ВАЗ 21213 державний номер 88899 ВК.
       - В нашому районі вистачає доходів, аби утримати усі установи, - коментує Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. – На сьогоднішній день не зрозуміло, як працюватиме Ковельська районна рада, до якої Шацька ОТГ буде належати. Хочемо зберегти матеріально-технічну базу, яку останнім часом було покращено. Однозначно необхідно аби залишилися працювати ФАПи на селах, школи. Це вдасться, якщо управління установ залишиться на місці.
       До слова, аби повністю передати об’єкти потрібне рішення районних депутатів та ще одне рішення селищних обранців. Повністю завершити процедуру необхідно до ліквідації Шацького району.

 

04.09.2020 року