ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

Пулемець – село, в якому є чим похвалитися і що показати

       Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, розпочав візити сільськими радами району, аби перевірити в них утримання об’єктів комунальної власності, які після створення єдиної громади будуть передані Шацькій ОТГ; проконтролювати стан реалізації проєктів конкурсу місцевих ініціатив навчальних закладів та здійснити прийом громадян.

Минулого тижня очільник району разом з Роксоланою Цвид, начальницею Шацького бюро правової допомоги, та Людмилою Єрофєєвою, начальницею відділу освіти, молоді та спорту, побував з цією метою в Пулемецькій сільській раді.

Свого часу з ініціативи Сергія Вікторовича в районі започаткували конкурс проєктів між навчальними закладами. Ці своєрідні змагання навчили освітян самостійно залучати кошти з різних джерел, а також брати безпосередню участь в реалізації проєктів. Відколи діє конкурс (а це вже 4 роки), школи збагатилися великою кількістю корисних речей і провели дороговартісні ремонти приміщень.

Тому перше, чим похвалилися перед керівником у Пулемці, були саме результати конкурсу: нові двері (вартість проєкту 27 тис. грн.) та твердопаливний котел (52 460 грн.) у місцевій школі. На сьогодні в навчальному закладі завершується капітальний ремонт їдальні (68 400 грн.), де оновиться і набуде сучасного вигляду буквально все: стеля, стіни, підлога. Також у школі облаштований сучасний санвузол. А незабаром постануть до реалізації і інші проєкти: перекриття даху та заміна опалення.

Окрасою Пулемецького дитсадка є гарні кімнати після проведеного ремонту та дитячий майданчик. Сергій Карпук знає про головні проблеми дитячого закладу: відсутність внутрішніх санвузлів та приміщення для зберігання дров. У місцевому ФАПі в розпалі ремонтні роботи – там чекають на молодого медика, який незабаром прийде на роботу. Перемурували грубку, аби взимку було тепло, і просять допомогти з придбанням облицювальної плитки. Голова райради записав усі прохання і пообіцяв підтримку.

Сільський голова Василь Демедюк провів для делегації екскурс селом, показавши, як змінилося після добудови і ремонту адмінприміщення ради, гарну зону відпочинку з фонтаном і дитячим майданчиком та поділився планами на майбутнє.

За результатами розгляду звернень Сергій Карпук дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені.

 

25.09.2020 року