ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, та Ольга Сахарук, заступник голови, взяли участь у вшануванні пам’ять Героя Сергія Мокренка

       Напередодні Дня захисника України, керівники прибули до Шацької школи, в якій навчався Герой. Саме тут встановлено пам’ятну дошку Сергія Мокренка.
       Також вшановували Героя Володимир Самусєв, заступник голови Шацької райдержадміністрації, Людмила Цевух, секретарка Шацької селищної ради та Віталій Яльницький заступник голови Шацької ОТГ . Також взяли участь Валерій Михайльчук, директор ОЗ НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія смт Шацьк», Ярослав Сацюк, голова районної організації «Ветерани АТО Шацького району», Володимир Носуліч, голова районної організації Спілки афганців , представники Шацького районного військового комісаріату, учасники АТО та близькі загиблого.
       - День захисника – свято, але в ньому є нотка смутку, адже наші герої гинуть, захищаючи цілісність нашої держави. І для Сергія Мокренка захист країни став пріоритетом вищим за життя і ніякі слова не передадуть почуття вдячності за це - сказав у своїй промові Сергій Карпук.
       Керівники району в своїх промовах висловили щиру вдячність матері Сергія Мокренка – Любові Буз, за виховання сина патріотом України, якого дуже цінували за професіоналізм, мужність, людяність та турботу.
       Присутні поклали квіти до пам’ятної дошки земляка Сергія Мокренка, а також у приміщенні школи до пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні.

\

 

15.10.2020 року