ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

Першої неділі листопада своє професійне свято відзначають соціальні працівники

      Саме працівники соціальної сфери знають найбільше про добро. Вони покликані допомагати, нести в світ милосердя. Працівники соціальної сфери володіють умінням налагоджувати зв’язки між людьми. Знаходити спільну мову з кожним, направляти тих, хто заплутався і проявляти милосердя.
     У Шацькому районі працюють такі установи соціальної сфери:
     Управління соціального захисту населення Шацької РДА,
     Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району,
     Управління пенсійного фонду України в Шацькому районі,
     Шацька районна філія Волинського обласного центру зайнятості,
     Напередодні, Сергій Карпук, голова Шацької районної ради завітав до колективів, що святкують та привітав з професійним святом
     «Ви заслуговуєте на найтепліші слова і побажання, бо, зазвичай, звикли самі дарувати тепло іншим, підтримувати словом, порадою. Переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію Важко навіть уявити - скільки вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі.», - сказав голова районних ради у вітальному слові.
     Також Сергій Карпук вручив грамоти Шацької районної ради та Шацької районної адміністрації, за поданням установ, кращим працівникам
У зв’язку з карантинними заходами, не організовували концертних програм, але працівники культури підготували музичні привітання онлайн.

 

01.11.2020 року