ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

Щороку Шацька районна рада за ініціативи Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, оголошує конкурс проєктів для навчальних закладів Шацького району

       Уже третій рік поспіль ЗОШ І-ІІ ступеня с.Острів’я бере активну участь у конкурсі проєктів. Школа протягом цих трьох років стрімко почала розвиватися. Завдяки проєктам оновлюється навчальна,матеріально-технічна база школи, створені комфортні умови для функціонування освітнього закладу, оптимізація споживання енергоносіїв, скорочення видатків на потреби енергозабезпечення та зменшення питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів шляхом утеплення стін, стелі та заміна дверей.
       У 2020 році ЗОШ І-ІІ ступеня с. Острів’я подала один проєкт і реалізувала його. Керівник проєкту – Ірина Остапук.(Іруська Яльницька) Завдяки проєкту «Теплий клас із навчанням все гаразд» було придбано необхідний матеріал для проведення ремонтних робіт у класних кімнатах на суму 56,8 тисяч гривень, що виділені з районного бюджету. За ці гроші придбали гіпсокартон на стіну та стелю, плінтуса потолочні та на підлогу, рейки на стіни та стелю, утеплювач мінвата, грунтовка, шпаклівка, фарба, необхідні цвяхи, гвинти тощо. Також купили двері, плитку для грубки, вмикачі, розетки та інші матеріали для проведення робіт. Окрім цього, 2,5 тисяч гривень виділила Піщанська сільська рада. На ці гроші придбали шпалери та клей. Нефінансовий внесок зробили батьки – вони проводили ремонт.
       Користь від реалізації проєкту отримали діти та вчителі та громадськість, адже покращилися умови навчання та праці.
       Педагогічний колектив вдячний Шацькій районній раді за можливість оновити навчальну та матеріально-технічну базу школи, створенню умов для забезпечення школи рівного доступу учнів до якісної освіти, сучасних підходів до організації навчання, виховання і розвитку особистості, сучасного освітнього середовища, підвищення якості надання освітніх послуг, Піщанській сільській раді за співфінансування проектів та батькам учнів, які взяли активну участь у ремонті класних кімнат.

 

12.11.2020 року