ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея

 
 
 
 
 
 
Новини

Третій рік поспіль Шацька районна рада за ініціативи Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, оголошує конкурс проєктів для навчальних закладів Шацького району

       2018 році Смоляро-Світязькою ЗОШ І-ІІ ст. було подано і реалізовано проєкт «Здійснення ремонту корпусу початкових класів з метою створення умов для забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти та оновлення матеріально-технічної бази школи»
       У 2019 у школі Смолярів Світязьких зробили ремонт у корпусі початкових класів. На 68,5 тисяч гривень було закуплено матеріали і власними силами працівників школи та батьками дітей зроблено ремонт.
       У 2020 році навчальним закладом реалізували проєкт «Придбання меблів та іншого обладнання для створення нового освітнього простору».
       В школу придбали три книжкові шафи, два телевізори і кріплення до них, електрокабель , розетки, газонокосарку та бензопилу на загальну суму районного бюджету – 24983 грн., співфінансування – 1200 грн.
       Керівництво закладу вдячне за сприяння та підтримку Шацькій районній раді та відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА.

 

16.11.2020 року