ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       Цими днями 40-річний ювілей відсвяткував дошкільний навчальний заклад с.Світязь. 16 лютого тут зібралися дітки, вихователі, батьки аби разом відзначити цю подію. На свято запросили представників влади, духовенство, працівників, які вже на заслуженому відпочинку, і колишніх вихованців.
       В цей день було сказано багато приємних слів на адресу колективу. Запрошенні на свято голова Шацької районної ради Сергій Карпук та голова Шацької районної державної адміністрації Василь Голядинець привітали присутніх та передали дитячому садочку подарунки.
       - Ви взяли на себе важливу місію: вивести нове покоління благих і добрих людей, - сказав у привітанні отець Оліпій Петро-Павлівського монастиря с.Світязь, він подарував дитсадку ікону Святого Миколи Чудотворця.
       Розуміння від батьків, підтримки від керівництва бажала і директор Світязької школи Віра Василівна Озімок. Вітали і представники відділу освіти Шацької райдержадміністрації: методист районного методичного кабінету  Галина Янчук та  голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Катерина Редько.
       Микола Цвид, голова світязької сільської ради, пригадав, що в приміщенні теперішнього дитсадока, була школа, де він навчався. До слова, очільник села від громади передав святковий коровай. А також він поділився планами про те, що за рік-другий приймуть на баланс колишнє приміщення інтернату, що дозволить зробити ремонт і збільшити кількість місць для дошкільняток не лише Світязя, а й Омеляного та Підманева. Очільники району підтримали ініціативу та пообіцяли допомагати в розвитку закладу.
       Перша завідуюча дитячого садочку Віра Василівна Цвид, вітаючи колектив з ювілеєм, розповіла присутнім історію створення закладу, труднощі та перемоги, з якими зіткалися на початках.
       Сьогодні в ДНЗ с. Світязь функціонує 3 групи, в яких налічується 81 вихованець. За 40 років зібрали 12 томів наказів, а пропрацювало близько трьохсот працівників, багато хто міг бути нянею і прибиральницею, одночасно, вихователем і нянею. Вже двічі змінили вікна. Минулого року утеплили приміщення, діткам стало тепліше.
       Багато хто все життя віддав праці в дитсадочку. За сумлінну багаторічну працю і з нагоди ювілею грамотами та подарунками відзначили: Надію Василівну Павлюк, вихователя, Надію Леонідівну Гуж, кухаря та Марію Іванівну Борух, помічника вихователя.
       Неперевершений концерт підготували педколектив дитсадочка на чолі з музичним керівником Оксаною  Василівною Демедюк. Глядачам дарували приємні емоції через вірші, пісні та танці як вихованці дитсадочка, так і вихователі. Хлопчики захопили своїм танком «Козачок», а дівчатка - «Квіточками».
       Як і годиться дитсадкам читали тут і казок. Колишні вихованці, а нині школярі підготували для глядачів казку «Колобок» на новий лад, де головний герой збирав лісових мешканців до дитсадка. Задала веселого настрою і доросла казка, її імпровізували глядачі з залу під керівництвом Валентини Марківни Денисовець, попереднього очільника виховного закладу.
       Наталія Леонідівна Микитчук, завідуюча дитячим виховним закладом с. Світязь щиро вдячна всім за те, що розділили радість і прийшли відсвяткувати ювілей.

       Ірина ХВИСЮЧИК

 

22.02.2017 рік
 
Фотогалерея