ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       Колектив районної ради взяв участь у вшануванні пам’яті
Героїв Небесної Сотні

       20 лютого в селищі Шацьк відбувся мітинг пам’яті Героїв Небесної Сотні. Щоб згадати подвиг учасників Революції Гідності та віддати належну шану тим, хто загинув протягом кривавих лютневих днів 2014 року, біля Шацького районного будинку культури зібралися жителі селища, представники влади, працівники установ та організацій району, громадських та політичних організацій, учасники Революції Гідності, студенти та викладачі Шацького лісового коледжу.
       – Переслідуючи високі людські цінності вони віддали своє життя за краще майбутнє нашої країни, - сказав у своїй промові Сергій Карпук. –  Вони не побоялися і виступили проти тодішньої влади, диктатури. Вже пройшло три роки. Кажуть, що обіцяного три роки ждуть, але ми досі не маємо відповідей на всі питання. Хто причетний, хто вбивав? За ці 4 дні загинуло більше ста людей. Ці злочини досі не розслідувані. Хочеться, щоб не забули про тих, хто поклав своє життя. Щоб ця дата передавалася із покоління до покоління, аби цінності, закладені на майдані залишилися в нашому житті. Аби такого знущання більш не зазнав український народ. Миру всім! А захисникам на сході скорішого повернення додому!
       – Ми повинні пам’ятати, і робити все для того, аби імена людей, які віддали своє життя завжди були в наших серцях, - сказав у своїй промові благочинний Шацької округи, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці селища Шацьк отець Микола Вихор та закликав до єдності, миру, любові, справедливості та шани законів України. Також він згадав приклад старозаповітного пророка Йони, якого Бог послав до гріховного міста Ніневії, аби той сповістив про те, що місто загине, якщо не покається. Отець згадав, що жителі міста покаялися і спаслися, тому зараз нам також потрібно дбати про праведність у своєму житті, аби мати милість від Всевишнього.
       Згадали також ті часи в своїх промовах голова Шацької державної адміністрації Василь Голядинець, військовий комісар Шацького районного комісаріату, підполковник Василь Матвійчук. Потім представники влади поклали вінок до пам’ятника Тарасу Шевченку.

       Навіть на останнім рубежі
       Промінь віри в серці не погас.
       Боже, Україну збережи!
       Господи, помилуй нас!

 

       Ірина ХВИСЮЧИК

 

27.02.2017 рік
 
Фотогалерея