ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

24 лютого в Шацькій районній раді відбулося спільне засідання двох комісій

        Питання, винесені напередодні сесії районної ради, обговорювали постійна комісія з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту під головуванням Романа Вензловського та постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Олексія Писачука.
       Засідання обох комісій об’єднали, так як були проблеми, де потрібне спільне обговорення і вирішення.
       В рамках звітування виконаної роботи по соціальній програмі постало питання фінансування соціально незахищених громадян, які належать до Шацької ОТГ. Антоніні Пилиповець, начальнику управління соціального захисту населення Шацької РДА доручили налагодити фінансову співпрацю з Шацькою громадою.
       Про виконання програми службою зайнятості розповідала Мирослава Терета.
       Як проінформував Анатолій Пех, згідно затвердженої програми розвитку фізичної культури і спорту, передбачено фінансування спортивних змагань місцевого рівня, а також відправка спортсменів на обласні, всеукраїнські, міжнародні змагання. Доповідач висловив надію,що наступного року до програми долучаться і об’єднана громада, кому тепер підпорядковується спортивна школа. Програма також працює в рекреаційних зонах, тож наступного року передбачено розширення мережі спортивних майданчиків на території Шацького району. Так це розробка спортивної площадки біля озера Чорне, планують реконструювати і стадіон спортивної школи  у Шацьку, де облаштувати і тренажерний майданчик і волейбольне поле, а для футбольного – можливе штучне покриття.
       Сергій Карпук запропонував зібрати керівників основних підрозділів та проаналізувати всі недопрацювання  в 2016 році. А Ольга Сахарук, керуюча справами районної ради додала, що кожен недолік повинен мати причину, будь то недостатнє фінансування чи інші причини. Тому Шацькій районній державній адміністрації рекомендуватимуть доповнити програму соціально-економічного розвитку розділом, де чітко окреслять заходи для кожного підрозділу.
       Про справи в освітянській галузі інформував також Анатолій Пех, начальник відділу освіти. Ось вже довгий час болючою проблемою залишається обладнання санвузлів в школах. Олександр Лончук, директор Прип’ятської ЗОШ заявив, що все тому, що були проблеми з поставками матеріалів. На що начальник відділу освіти заперечив, адже матеріали закуповувалися централізовано, а де тепер вони…
       Валентина Положевець, директор Самійличівської ЗОШ розповіла, що немає кому проводити ремонтні роботи.
       В моїй школі є 17 батьків-чоловіків, які можуть проводити будівельні роботи. З них, 2 офіційно працюють, тобто не мають часу, 8 – їздять постійно на заробітки, а коли приїжджають на тиждень, то займаються домашньою роботою, 4 також постійно їздять до Польщі. Немає кому, я вже просила свого тата. Вже й прошу вчителів, але хто з них вміє класти плитку чи робити проводку?
       Попри труднощі директори шкіл пообіцяли до наступної сесії районної ради, яка відбудеться у квітні санвузли зроблять. Про зроблену роботу прозвітують на засіданні відповідної комісії.
       Також запропонованостворити тимчасову комісію, яка, із фахівцями перевірить доцільність використання комунального майна, зокрема це стосується шкіл. Така комісія потрібна і для вивчення ситуації з опаленням, так, це не дотримання теплового режиму в школі с. Прип’ять, а також  доцільність використання коштів при будівництві їдальні в школі с. Світязькі Смоляри.
       Голова районної ради Сергій Карпук озвучив звернення вчителів школи Світязьких Смолярів, які просять організувати навчальний процес таким чином, щоб учителям було зручно з доїздом. Начальник відділу освіти повідомив, що зараз співпрацюють з педколективом, аби врегулювати непорозуміння.

Ірина ХВИСЮЧИК

01.03.2017 рік
 
Фотогалерея