ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

28 лютого відбулася чотирнадцята чергова сесія районної ради сьомого скликання

       28 лютого відбулася чотирнадцята чергова сесія районної ради сьомого скликання. На засіданні взяли участь 17 депутатів,  9 – відсутні з поважних причин.
       До порядку денного винесли 29 питань, переважна більшість з яких спрямовані на звітування про проведену роботу в 2016 році та виконання затверджених відповідних програм.
       З регламентом на початку звучали депутатські запити. Так, ось вже який раз депутати намагаються врегулювати ситуацію з дорогами, якими їздять лісовози. Як відомо, сільські вулички не призначені для цього і швидко псуються. І цього разу Ольга Дударчук озвучила проблему. Вона попросила направити звернення до служби автомобільних доріг у Волинській області щодо встановлення обмеження руху транспортних засобів вагою більше 10 тонн по автомобільних дорогах Прип’ять-Кропивники, Кропивники-Вілиця, Плоске-Положево. Депутати підтримали запит.
       Голова районної ради Сергій Карпук повідомив депутатів, що зараз на вищезгаданих дорогах стоїть обмеження для авто більше 24 тонн. Але щоб тримати контроль над лісовозами потрібен спеціальний пересувні автомобільні ваги для осьового зважування. Однак на Волині такі є лише одні, стоять на трасі Луцьк-Львів. Без зважування немає законних підстав, які дозволять поліції заборонити рух великогабаритного транспорту чи якимось чином впливати на порушників. Можливо саме таке обмеження допоможе врегулювати ситуацію.
       Володимир Дибель в межах звітування повідомив про потребу Шацької лікарні в кадрах. Особливо такі проблеми зумовлені відсутністю житла для медичних спеціалістів. Разом з тим, повідомив, що зараз активно ремонтують приміщення старого дитячого відділення, де буде гуртожиток.
       Цікава ситуація сталася під час звітування про роботу Центру медико-первинної допомоги. Олеся Дубина, заступник головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського і Шацького районів» повідомила, про ряд ремонтів, які проведено у ФАПах району. В тому числі і селі Положево. Однак, голова районної ради Сергій Карпук повідомив, що під час виїзного прийому в цей населений пункт бачив, що вікна стоять в коридорі, а через стелю просочується вода. Це питання взято на контроль.
       Так і не обговорили питання про пасажирські перевезення в районі, в зв’язку з тим, що заступник голови адміністрації, який відповідає за це у відпустці. Але проблему не можуть вирішити вже давно, тому обранці вирішили в робочому порядку зібрати в двотижневий термін профільну комісію, для обговорення.
       Також цієї сесії створили тимчасову комісію, яка контролюватиме ефективність використання коштів районного бюджету та ефективності енергозбереження. Сергій Карпук заявив, що комісію створюють не з метою виявлення правопорушень чи притягнення до відповідальності, а для налагодження роботи. До речі, такі комісії уже створенні в сусідніх районах.
       Одностайним голосуванням депутати районної ради прийняли два Звернення до Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів. Обранці висловили підтримку ініціативам ветеранів-учасників бойових дій в АТО, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській та Донецькій областях. А також щодо внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік» в частині передбачення видатків на збільшення освітянської та медичної субвенцій місцевим бюджетам, а також для забезпечення перевезення пасажирів пільгових категорій населення
.

Ірина ХВИСЮЧИК

09.03.2017 рік
 
Фотогалерея