ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

15 березня, голова районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом на території Пулемецької та Ростанської сільських рад

       Селяни піднімали питання про нерегулярність маршрутних перевезень, впорядкування обелісків та територій братських могил солдатів, медичну реформу та інші. Про освітні проблеми говорили в школах. Просили мешканці громад допомогти з футбольною сіткою для місцевих дітлахів. Цікавили й особисті питання, такі як врегулювання сусідського конфлікту та оформлення земельного акту на землю.
       В рамках прийому очільник районної ради відвідав ФАПи, школи, садочки та клуби. В медпункті села Пулемець оновлено фасад, а на черзі – новенька металева огорожа. А от медичній установі с.Хрипськ потрібно стільці, а також зробити гарні віконні відкоси. В школі села Ростань просять посприяти у придбанні маленького резервного котла на випадок аварії, а також врегулювати питання з електропостачанням. Колишнє приміщення школи у селі Хрипську, яке наразі аварійно небезпечне, потрібно знести. А школа села Пулемець має потребу у внутрішньому санвузлі. Є можливість зробити туалет і у дитсадку Пулемця. В цьому ж селі сільський голова обіцяє до Великодня облаштувати дитячий ігровий майданчик біля клубу.
       Окремою метою поїздки був огляд усіх пам’ятників солдатам та братських могил. У Пулемці є дві братські могили та обеліск, які потребують прибирання, а подекуди ремонту. На території Ростанської сільської ради є 4 пам’ятні місця: обеліск в Ростані та Хрипську і могили в Хрипську та Перешпі. Жителі сіл та голова сільської ради дбають про чистоту цих місць. А також просять допомогти з заміною огорожі братської могили на «Білій горі» біля Хрипська та обеліска у Ростані.
       Також Сергій Карпук попросив керівника Ростанського лісництва, об’єднавшись з службою автомобільних доріг, прибрати обочину дороги біля митного поста «Пулемець», де після зими та господарської діяльності дуже брудно
.

Ірина ХВИСЮЧИК

17.03.2017 рік
 
Фотогалерея