ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

9 травня День села відзначають Кропивники

      
9 травня День села відзначають Кропивники. В урочистостях, присвяченим цьому святу, взяв участь Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. Разом з головою районної державної адміністрації Василем Голядинцем  та головою Шацької об’єднаної громади Сергієм Віннічуком привітали кропивчан зі святом та подарували подарунки.
      –Ваше село внесло вагомий вклад в Перемогу над нацизмом. Невелике село, проте цифри гучніші за будь-які слова, - сказав у своїй промові Сергій Карпук. - Я вірю, що село, яке має історію, має і майбутнє, а отже і процвітання. Звичайно, найбільшою окрасою села є люди. На кожному виїзному прийомі жителі показують активність, розповідають про проблеми.  Всіх вітаю, з нагоди свята Перемоги та Дня села. Бажаю усім міцного здоров’я, селу процвітання, Божого благословення! Хочеться, щоб всі ми жили під мирним небом!
      За традицією, на святі відзначали найактивніших жителів села. Найстаршій жительці Ірині Шепелі – 90 років,а наймолодша – Софія Дикса. Кращою садибою села – є подвір’я подружжя Ігоря та Світлани Сухецьких. А от кращим господарем визнали 85-річного Артема Сухецького, який разом з дружиною обробляють майже 5 га землі, має коня та 3 корови, а минулоріч здав на молокозавод аж 3 тони молока. У номінації «Ветеран праці» відзначено Пелагію Сидорук , яка понад 20 років пропрацювала в колгоспі дояркою. На жаль, в селі вже не залишилося тих, хто воював проти фашистської навали, тому подарунки передали вдовам ветеранів Великої Вітчизняної війни, Ірині Шепелі, Елизаветі Штандер, Євдокії Борсук, Надії Сухецькій, Євдокії Борсук, Надії Короць. Не забули і про сьогоднішніх героїв, а відзначили трьох чоловіків, які брали участь у бойових діях в зоні АТО: Павла Марка, Віктора Данилевича, Миколу Свіржевського.
      Після урочистої частини неперевершеним співом глядачів подарував гурт із Ковеля «Дивосвіт». Наприкінці концерту кропивчани розіграли подарунки у лотереї. Ввечері для молоді організували дискотеку.

Ірина ХВИСЮЧИК

12.05.2017 рік
 
Фотогалерея